Accueil » Zvířata » Otec hájí pitbully poté, co byl kritizován za to, že je nechal objímat své děti

Otec hájí pitbully poté, co byl kritizován za to, že je nechal objímat své děti

Táta hájí pitbully poté, co byl kritizován za to, že je nechal mazlit se s dětmi

Stejně jako u všech plemen záleží na prostředí a výchově psa. Mnoho pitbulů, kteří se stali domácími mazlíčky, je neuvěřitelně laskavých a přátelských, a to jak k lidem, tak k ostatním zvířatům.

Mnozí milovníci pitbulů se snaží vyvrátit mýty a obnovit jejich dobré jméno, jako tento otec.

Otec brání pitbully

Jarad Derochey je majitelem společnosti MVP Kennelschovatelskou základnu psů plemene American Bully. Je přesvědčen, že navzdory své pověsti jsou tito psi vynikajícími domácími mazlíčky; jeho Instagram ukazuje, jak šťastní a přátelští pitbulové mohou být.

pitbulovéZdroj: Capture Instagram

Svým psům důvěřuje natolik, že je neváhá nechat trávit čas se svými malými dětmi.

Zatímco mnozí skeptici pitbulů se starají především o své chování S dětmi Jarad dokázal, že psi se mohou klidně mazlit s dětmi.

Zdroj: Capture Instagram

Zatímco mnozí považují tyto fotografie za rozkošnéostatní s tím nesouhlasili. Jarad obdržel negativní ohlasy od znepokojených lidí, kteří tvrdili, že ohrožuje život svého syna, když ho nechává spát s pitbulem.

Ale tento otec se postavil za sebe a za psy. Podle Inside Edition řekl, že jeho pitbulové jsou tak mírní a hodní, že by nikdy neublížili jeho dětem, a že doufá, že vzácné fotografie a videa otevřou lidem pohled na toto plemeno.

Zdroj: Capture Instagram

„Autorita v oblasti testování temperamentu psů prokázala, že pitbulové mají přijatelný temperament při 86 %, zatímco průměrná hodnota psa je 77 %“ , a Jarad podle serveru LittleThings řekl.

Ohlasy se zdají být mnohem pozitivnější a lidé se shodují na tom, že není důležité plemeno, ale způsob chovu zvířete.

Pitbulové si zaslouží lásku jako každý jiný pes.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.