Accueil » Zvířata » Otec nechal své dítě samotné se dvěma rotvajlery, stalo se to nejhorší.

Otec nechal své dítě samotné se dvěma rotvajlery, stalo se to nejhorší.

Otec nechal dítě samotné se dvěma rotvajlery, stala se ta nejhorší věc

Desetiměsíční holčička byla napadena dvěma rodinnými rotvajlery. K této dramatické situaci došlo ve Willow Spring v Severní Karolíně v USA.

K útoku došlo 25. května. V té době bylo dítě ve svém pokoji a dva rotvajleři v domě. Otec vyšel na dvůr, aby přesunout zavlažovač. Byl rozptýlený mluvil se sousedem, když náhle uslyšel hlasité zvuky z pokoje Malie Scott Winberryové.

Není známo, zda matka, která pracovala pro lékařská pohotovostní službabyl v době tragédie doma.

Hrozná tragédie

Danny Johnson, kapitán úřadu šerifa okresu Johnston, na tiskové konferenci vyjádřil lítost nad tragédií a označil ji za nehodu. „Bylo to těžké pro rodinu i pro nás, řekl.

„Když jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že otec nechal dítě na několik minut uvnitř domu. Slyšel hlasitý rozruch, a když se vrátil, našel ji v bezvědomí,“ dodal.

Otec nechal dítě samotné se dvěma rotvajlery a stala se ta nejhorší věc.Zdroj: Capture Instagram

Otec holčičky, který je zároveň místním policistou, okamžitě zavolal 911. Přivolaní policisté našli Scotta Winberryho, jak se snaží zachránit svou dceru. Jeho úsilí bylo bohužel marné.

Smrtelný útok

„Zdá se, že psi napadli dítě a to byla příčina jeho smrti. Když zemře dítě, je to hrozná scéna,“ řekl Danny Johnson.

Kromě toho policie uvedla, že psi měli nikdy nenapadl členy rodiny před. Proto nebylo možné zjistit, co bylo příčinou útoku dvou rotvajlerů na desetiměsíční holčičku.

Ředitel kontroly zvířat Chad Massengill potvrdil, že rotvajleři, kteří jsou klasifikováni jako nebezpeční, byli zavřeni. „Všichni jsme velmi smutní, žije se nám s tím velmi těžko,“ řekl.

Táta nechal dítě samotné se dvěma rotvajlery a stala se ta nejstrašnější věc.Zdroj: Capture Instagram

Díky svým fyzickým vlastnostem je rotvajler považován za jednoho z nejsilnějších potenciálně nebezpeční psi ve většině zemí světa. Kousnutí rotvajlera je větší než kousnutí pitbula.

Rotvajleři se nedoporučují pro nové majitele. Aby byli dobrými rodinnými společníky, vyžadují rozsáhlou a trvalou socializaci. Tento inteligentní a sebevědomý pes se však navzdory své velikosti snadno udržuje.

Tipy pro výchovu psů, jako jsou rotvajleři

Zde jsou odborná doporučení, jak se vyhnout agresi:

Důrazně se vzdělávejte. Nenechte psa velet smečce a zabraňte mu v nekontrolovatelnosti. Ukažte mu, kdo tu velí, kdo je pánem a kdo ho živí. Pokud je člověk slabý, pes převezme kontrolu.

Vyhněte se agresi. Psa necvičte bitím, protože by mohl později zaútočit.

Cenzura špatného chování. Nastavte hranice již v raném věku.

Nenechávejte ho dlouho svázaného. (pokud nejsou přítomny návštěvy nebo děti). Může zaútočit později. Doporučuje se, aby byl volný, jako součást rodiny. Kromě toho by měl být obdařen láskou.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.