Accueil » Zvířata » Paco Rabanne zemřel 3 dny po operaci psa

Paco Rabanne zemřel 3 dny po operaci psa

Mnoho webových stránek uvádí, že Spinee, Labradorský pes Paco Rabannese zotavuje z vážné operace. Ve středu večer (1. února 2023) podstoupil operaci. 88letý módní návrhář, který právě zemřel, informoval o zdravotním stavu své věrné společnice v reálném čase na Twitteru.

Paco Rabanne, výjimečný pán pro svého psa

Jeho pes, plemeno labrador, byl skutečně ve středu večer převezen do velkého veterinární klinika v Paříži. Musel podstoupit zákrok, který byl považován za obzvláště nebezpečný. Slavný designér byl tak dojatý, že se podělil o svůj zármutek a požádal své příznivce na Twitteru o pomoc.

Paco Rabanne zemřel 3 dny po operaci psaZdroj: Capture Instagram

„Moje statečná Spinee potřebuje vaše povzbuzení,“ napsal na Twitteru. „Je právě po operaci, veterinář si je jistý, ale dává přednost nechat si ji na pozorování“..

Po celou noc Paco Rabanne, velmi zasažený, zveřejňoval vývoj křehkého zdraví svého psa.

Na Twitteru se zvedla nebývalá vlna solidarity.

Podle francouzského novináře se Paco Rabanne svým poselstvím zjevně setkal s neuvěřitelnou podporou. Podle francouzského novináře Rabannovo sdělení zřejmě vyvolalo neuvěřitelnou vlnu podpory a desítky tisíc komentářů z celého světa: „Jsem s tebou a Spinee“, „Podporujeme tě v tvém utrpení“, „Brzy se uzdrav, malá Spinee“. Zprávy byly tak ohromující, že se jméno „Spinee“ rychle dostalo mezi tři nejsledovanější témata na Twitteru.

Paco Rabanne zemřel 3 dny po operaci psaZdroj: Capture Instagram

Kromě toho se dokonce hovořilo o vytvoření stránku na podporu psa na Facebooku.

Obzvláště ohromen touto podporou, Paco Rabanne poděkoval všem svým předplatitelům: „Děkuji vám všem. Děkuji Spinee“.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.