Accueil » Zvířata » Pes, který na ulici choval štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.

Pes, který na ulici choval štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.

Pes, který na ulici houpal štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.

Nevzdávejte se psů, potřebují hodně lásky a citu. Jsou dobrými společníky a jsou s vámi po celou dobu. Opustit je není možné, potřebují vás.

Zvířata jsou úžasné bytostiJsou to upřímné bytosti, které jsou připraveny dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je mají rádi a kteří si jich váží.

Kromě toho, že jsou psi skvělými společníky, dokáží se svými majiteli navázat jedinečné pouto, v němž se projevuje věrnost, ušlechtilost, bezpodmínečná láska a výjimečná schopnost chápat emoce druhých.

Pejsek, který na ulici choval štěně, je šťastný, že byl zachráněn.

Rodina McConnových z projektu Freedom Ride slyšela o dvou opuštěných psech, ale nebyla si jistá, co má očekávat, když tam přijela. Při pohledu z okénka auta Jen a Roman McConnovi smutně spatřili štěně a jeho psa, jak se choulí na studené betonové desce.

Pejsek, který na ulici chová štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.Zdroj: Capture Instagram

Les McConn Obrátili se tedy na něj v naději, že mu pomohou. Překvapivěpsi přijali jejich pomoc.

Jen McConnová na tento okamžik vzpomíná jako na neuvěřitelný. Vskutku, řekla:

„Bylo to neuvěřitelné. Jako by hned věděli, že jsou v bezpečí.

Pejsek, který na ulici chová štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.Zdroj: Capture Instagram

Po upozornění kontroly zvířat, McConn získali povolení odvézt je do záchranného centra, kde jim bude poskytnuto odpovídající lékařské ošetření.

Dát jim nový začátekPřed předáním do náhradní rodiny je vykoupali. Rozdíl v jejich chování po koupeli byl nepopiratelný: Milo a Mina se spokojeně převalovali a pak se k sobě přitulili, aby se zahřáli. Jen McConnová poznamenala, že Mina si teď konečně může odpočinout, když nemusí chránit své štěně.

Pejsek, který na ulici chová štěně, je tak šťastný, že byl zachráněn, že všechny překvapí svou reakcí.Zdroj: Capture Instagram

Psi jsou nyní v bezpečí.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.