Accueil » Zvířata » Pes, který strávil 500 dní v útulku, byl adoptován, oslava je velmi emotivní.

Pes, který strávil 500 dní v útulku, byl adoptován, oslava je velmi emotivní.

Video: Pes, který strávil 500 dní v útulku, byl adoptován, oslava je velmi emotivní.

500 dní je dlouhá doba. Představte si, že jste v útulku a v noci spíte sami, musíte se dělit o náklonnost dobrovolníků s ostatními psy, každý den vidíte lidi, kteří hledají domácího mazlíčka, ale nikdo si vás nikdy nevybere.

Tohle zažil Joey, směs pitbulů, která před časem přišla do organizace Sweet Buffalo to the Rescue a hledala trvalý domov, kde by mohla být navždy milována. Ale přestože je to milý a roztomilý pes, nestačilo to k tomu, aby se o něj někdo zajímal.

Někteří psi tu byli déle než on, dokonce celý život. Je to opravdu srdcervoucí situace, doufejme, že všichni jednou najdou domov. Joey byl naštěstí adoptovánI když to trvalo téměř dva roky, než se to stalo, tolik osamělých dnů.

Dobrovolníci z útulku si to nedokázali vysvětlit. 500 dní uplynulo a zdálo se, že o něj nikdo nebude mít zájem. K překvapení všech se však našla rodina, která viděla, jak je tento krásný pes roztomilý, a rozhodla se ho adoptovat.

dnyFacebook @Sweet Buffalo

Pes čeká na adopci 500 dní

Vyřídili všechny papíry k formální adopci, ale než si ho odvezli domů, uspořádali pro něj členové útulku speciální rozlučkový večírek se spoustou lásky. Zdálo se, že Joey už chápe, že jde na lepší místo.

Myšlenka pořádání večírků se zrodil mezi zaměstnanci útulku, aby dali útulkovým psům najevo, jak moc jsou milováni a že na ně bude vždy pamatováno. Nezáleží na tom, jestli to trvá roky nebo jen pár dní, vždy se koná oslava, která má ukázat lásku ke zvířatům.

Kimberly LaRussa, zakladatelka společnosti „Sladký bizon na pomoc s velkou radostí pořádá tyto večírky na rozloučenou s odcházejícími psy. V případě Joeyho uspořádali krásné rozloučení plné psích pamlsků, květinového náhrdelníku a spousty lásky.

I když jsou pracovníci útulku po odchodu adoptovaných zvířat smutní, vědí, že jim nové rodiny dají všechnu lásku, kterou si zaslouží a kterou nikdy neměla, jako je teplý pelíšek, mazlení a hlavně společnost v noci, kterou mnohá z nich milují.

Melissa Leuerová se svým přítelem Darylem Koczajou, jsou ti, kteří nakonec dali Joeymu domov, byli velmi šťastní, že ukončili jeho čekání, které trvalo již 500 dní, ale konečně nastal čas pro tohoto rozkošného psa. Joey je zasypával polibky a dával najevo, jak je šťastný, že ho přijali.

Manželé uvedli, že pes se stále chová stejně úžasně jako první den. Dále uvedli, že je to milý pes, který jim do života přinesl spoustu štěstí, a že lepšího psa, než je on, nemohli najít.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.