Accueil » Zvířata » pes pronásleduje sanitku, ve které je převážen jeho majitel.

pes pronásleduje sanitku, ve které je převážen jeho majitel.

Vztah mezi pes a jeho pán může být tak věrná a krásná, jak ji stanoví mistr od samého počátku výcviku. Proto některá zvířata někdy dělají vše, co je v jejich silách nechtějí být od svých majitelů odděleni navzdory okolnostem, zatímco jiná zvířata utíkají, jakmile mají možnost volby, třeba kvůli událostem, kdy byla týrána.

V Brazílii zachytil záchranář nehody dojemný okamžik. Vskutku, muž který zveřejnil video, jež se stalo virálním na sociálních sítích. je identifikován jako Lucas Vinícius. Vysvětluje, že padesátiletá oběť měla těžké kranioencefalické poranění. Také jeho pes ho neustále hlídal, dokonce chodil za sanitku, aby dohlédl na svého pána.

Zpočátku měli problém se k pacientovi přiblížit:

Zvíře bylo skutečně velmi vystresované, když vidělo, že se k jeho majiteli blíží cizí lidé. „Aby byl tým v bezpečí, rozhodli jsme se. Aby tým zůstal v bezpečí, rozhodli jsme se ho do vozidla nenasadit. byl příliš agresivní,“ uvedl Lucas Vinícius s tím, že k incidentu došlo ve státě Ceará.

Zřejmě při několika příležitostech, zvíře se dostane před vozidlo záchranného vozidla. To přinutilo sanitku zastavit, aby psa nezranila. Pokračovali však v cestě s úmyslem zachránit staršímu muži život. Podle novin je cesta do nemocnice dlouhá asi 10 kilometrů, ale pes ji nezvládl.

„Stál před sanitky, jako by chtěl zabránit odvozu svého pána“, řekl Lucas Vinícius.

Podívejme se na video níže:

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.