Accueil » Zvířata » Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii, konec, který nikdo nečekal

Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii, konec, který nikdo nečekal

Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii, konec, který nikdo nečekal

Psi jsou úžasné, upřímné bytosti, připraveni dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je milují a oceňují.

Kromě jejich skvělé společnosti, tato zvířata si dokážou vytvořit jedinečné pouto se svými pány, v němž je obsažena věrnost a ušlechtilost, bezpodmínečná láska a výjimečnou schopnost zachytit emoce druhých.

Domácí zvíře je dar věrnostiDomácí zvíře je dar věrnosti a bezpodmínečné lásky. a neobvyklou ochotu zachytit emoce svých pánů. Nezrušitelné pouto mezi zvířetem a člověkem.

Mnoho lidí si toho bohužel neváží a neváží si toho ani majitelé tohoto malého psa.

Jak vidíte, tento pes má na boku těla velký nádor. Jeho život však naštěstí zachránili záchranáři a veterinář; pes se jmenuje Hattie. Skončila v útulku, protože její bezohlední majitelé, kteří věděli, že s ní není něco v pořádku, ji zbaběle opustili.

Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii a dočkal se konce, který nikdo nečekal

Podle rehabilitační reformy organizace Dallas Dog RescueJedná se o nejsložitější operaci, která kdy byla v útulku provedena.

Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii, má konec, který nikdo nečekalZdroj: Capture Instagram

Lékař zjistil, že pes byl kvůli obrovskému nádoru velmi slabý. Doktorka Carrie byla před operací psa nervózní a vzrušená. Nádor vážil 10 kilogramů.

Naštěstíoperace byla úspěšná a pes vyšel z operačního sálu zcela změněný. Přestože se během rekonvalescence vyskytly určité problémy, pes je zvládl dokonale.

Pes s obrovským nádorem poslán na eutanazii, má konec, který nikdo nečekalZdroj: Capture Instagram

Pes má nyní novou rodinu a žije velmi šťastný život.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.