Accueil » Horoskop » podává zprávy z nemocničního pokoje

podává zprávy z nemocničního pokoje

Obsah

Po vysněné dovolené ve Francouzské Polynésii čeká bývalého tenistu Yannicka Noaha těžká zkouška. Kvůli parazitárnímu onemocnění, které ho upoutalo na nemocniční lůžko, prodělal prudký záchvat. O svém stavu informuje prostřednictvím svého účtu na Instagramu.

„Pěkná paludová krize na oslavu návratu“

Když není ve Francii, 62letý francouzsko-kamerunský sportovec a zpěvák je v Kamerunu, kde tráví většinu roku. Je to pro něj příležitost ponořit se do kultury svých předků, ale také se účastnit tamních humanitárních misí. Jedna z jeho návštěv rodné země jeho otce se však zvrtla. Zpěvák se nakazil potenciálně smrtelnou infekční chorobou: malárií.

Ironií osudu se Yannick zapojil do boje proti malárii, která stále sužuje Afriku. Podle WHO je tato nemoc „způsobena parazity přenášenými kousnutím infikovaných samiček komára anopheles“. Je to zkrátka velmi nebezpečné onemocnění, které se vyznačuje horečkou, zvracením, průjmem, bolestmi hlavy a svalů.

Po návratu z Polynésie Yannick Noah utrpěl prudkou krizi a byl rychle evakuován do pařížské nemocnice: „Pěkná paludová krize na oslavu návratu“, zpěvák ironizoval v příběhu Instagram a připojil fotografii, na které je vidět unavený a pod perfuzí. Tento příspěvek vyvolal velké zděšení mezi zpěvákovými fanoušky, kteří mu zanechali množství milých vzkazů. Věrný své veřejnosti se v sobotu 18. března na svém Instagramu pochlubil poměrně uklidňující zprávou.

„Jde to mnohem lépe“

„No tak, poslední podíl na víkend, i když jsem stále v posteli a ošetřuji Palu. Jde mi to mnohem lépe! Děkuji vám za všechny vaše zprávy.“ Ohleduplnost, která se dotkla jeho fanoušků, z nichž mnozí mu v sekci komentářů přáli rychlé zotavení.

Zpěvák a bývalý tenista se nakazil virem v roce 2022 https://t.co/P821nH09DK.

– 20 Minutes (@20Minutes) 17. března 2023

Přesněji řečeno, muž, který zpívá Saga Africa, čelí recidivě malárie. Touto závažnou infekční chorobou se nakazil v červnu 2022 na dovolené v Kribi, přímořském letovisku v Kamerunu. Ještě 3. června na Instagramu muž, který už nějakou dobu vede vesnici svého otce, uvedl: „Už je to lepší! Děkuji vám, doktore Bernarde M… zpátky do práce! Doufám, že nedojde k recidivě… malárie… Směr Seignosse“.

Bohužel to, čeho se obával, se stalo hned po jeho nebeském pobytu na Tahiti. Navzdory této náhlé recidivě se zdá, že bývalý tenista je díky idylickému pobytu ve Francouzské Polynésii v dobré náladě. Sám to přiznává ve svém posledním vzkazu fanouškům: „Moje hlava a srdce jsou naštěstí stále na Tahiti. To byl ale výlet!!!“. Tým Pause Cafein mu přeje brzké uzdravení!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.