Accueil » Zvířata » Podívejte se na jeho reakci, když poprvé uvidí moře!

Podívejte se na jeho reakci, když poprvé uvidí moře!

Pes zachráněný po pěti letech v řetězech: Sledujte jeho reakci, když poprvé uviděl moře!

Pes Herschel je krásný německý ovčák, který má bohužel Neměl dobrý a zdravý život. Posledních pět let strávil připoutaný k tyči a nedostávalo se mu lásky a péče, kterou si zasloužil.

PakPřestože byl osvobozen z pout, jeho první nová rodina ho nakonec odmítla. Bohužel ne všechny záchranné příběhy mají šťastný konec.

Herschel byl šťastný pes a velmi energický se svou novou rodinou a bylo toho na ně příliš. Proto se rozhodli vzít ho zpět do útulku, odkud ho adoptovali.

Zdá se, že Herschelova budoucnost nebyla příliš pozitivní. Všichni si mysleli, že bude muset prožít zbytek života bez milující rodiny.

Naštěstí, jedna osoba měla jiné plány Herschel. A dostal další příležitost ukázat, jak fantastický pes to je. A díky Rockymu Kanakovi a jeho pořadu „Dogs day out“ mohl Herschel prožít nejlepší den svého života.

Rocky proto prohlásil:

„Poprvé viděl sníh.dostal spoustu objetí a lásky tento den. Tento den mu věnoval hodně pozornosti a my jsme ho mohli vzít do Los Angeles vysadit ho u jeho nové rodiny ve státě Washington“ .

Žádný den však není úplný bez výletu na pláž. Když vidíte Herschelovu reakci na oceán, je naprosto ohromující, jak je šťastný. Toto milé zvíře konečně našlo nový domov, který ho bude těšit po zbytek života.

  Pes zachráněný po 5 letech na řetězu: Sledujte jeho reakci, když poprvé uvidí moře!Zdroj: Capture Instagram

Rocky byl zpočátku opatrnýprotože nevěděl, jak Herschel zareaguje. Po několika okamžicích překvapení však objevil radost ze skoku do vln. To je radost!

„Snažil se kousat do vln a skákat na ně jako delfín. Nevím, jestli to byl delfín, dinosaurus nebo plyšák, ale vím jen tohle: Byl jsem dojatý a šťastný, že ho budou mít navždy rádi.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.