Accueil » Zvířata » Podivné zvíře zmátlo zemědělce, kteří ho nazvali zmutovaným selátkem.

Podivné zvíře zmátlo zemědělce, kteří ho nazvali zmutovaným selátkem.

Obsah

Video: Podivné zvíře zmátlo zemědělce, přezdívají mu zmutované sele.

Život nás vždy překvapí zrodem nových druhů, které jako by pocházely z jiné planety. A to je případ prasátko, které se narodilo s deformací.

Zvíře překvapilo celou jeho rodinu na Filipínách. Podivné tvor měl dvě obrovské očišpičaté uši, z nichž jedno bylo delší a vypadalo jako sloní chobot vycházející z místa, kde měl být malý nos.

Toto podivné zvíře bylo poslední z vrhu dvanácti selat a jediné, které mělo různé zdravotní problémy. Jeho sourozenci se totiž narodili zdraví.

Malé prasátko s deformovaným tělem:

Na této fotografii můžete vidět, jak prase vypadalo. zvíře a jak jeho abnormalita ovlivnila jeho krátký život.. Pro všechny členy rodiny to byl šokující okamžik.

Tento zvědavé zvíře se také narodilo bez nozderTo mu znemožnilo dýchat. Kvůli této tragické situaci žilo selátko pouhých 30 minut.

Tento zvláštní a překvapivý okamžik zachytila farmářova dcera, která si opakovaně představovala, že tento podivný tvor pochází z jiného světa.

Video: Podivné zvíře zmátlo zemědělce na Filipínách. Bylo nazváno zmutovaným selátkem.Zdroj: Capture Instagram

Poté, co selátko zemřelo, se rodina rozhodla. pohřbít podivné stvoření na dvoře jejich domu, aby ho nechali odpočívat v pokoji.

Zvířátko, ačkoli nemělo příležitost sdílet a setkat se se svými malými bratry a sestrami, zůstane navždy v paměti pro svůj zvláštní stav.

Proč se tato prasata rodí s deformacemi?

Příčiny vrozených vývojových vad jsou obvykle spojeny s více faktory, jako jsou :

1. Chromozomální (čistě genetické a multifaktoriální stavy)

2. Faktory prostředí.

3. Léky kontraindikované v těhotenství.

4. Nutriční nerovnováha atd.

Na stránkách toxicita pesticidů může být způsobena teratogenní účinek v důsledku expozice vyvíjejícího se subjektu in utero nebo mutagenní účinek na gamety rodičů nebo v časném těhotenství.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme nahlédnout do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.