Accueil » Zvířata » Policista zachránil psa, který byl 20 dní přivázaný k balkonu.

Policista zachránil psa, který byl 20 dní přivázaný k balkonu.

Nový případ zneužívání zvířecí byl prezentován v údolí Valle. Nikitarozkošného psa, který byl 20 dní přivázaný k balkonu ve třetím patře. Pes byl s podporou nadace na ochranu zvířat převezen do veterinárního zdravotnického střediska.

Tato skutečnost vzbudila rozhořčení několika uživatelů internetu. na sociálních sítíchCo je to za ubožáka, který nechal toto krásné zvíře v takových podmínkách. Doufám, že se k nim život zachová stejně, jako se zachovali ke zvířeti“ nebo „Dokud nebudou přijata důrazná opatření proti ubohým násilníkům, budou tyto smutné příběhy, tak politováníhodné a nenormální, pokračovat“, byly některé z komentářů napsaných na Facebooku a Twitteru tak rozhořčené.

Policie případ stále vyšetřuje, aby mohla zahájit řízení o týrání zvířat proti odpovědným osobám.

Zdroj: Capture Instagram
Co může pachatel udělat?

Zákon stanoví, že zacházení s lidskými bytostmi vůči zvířata musí být založena na respektu, solidaritě, soucitu, péči, prevenci utrpení a opuštění a všech forem zneužívání, špatného zacházení, násilí a krutého zacházení.

To se odráží i v trestním zákoníku, Článek 339Akterá se týká trestných činů proti zvířatům.

Co se stane, když se vzdáte svého domácího mazlíčka?

Důsledky se pohybují v rozmezí od deprese a ztráta důvěry zvířete k hrozným sociálním konfliktům.

Pro ty, kteří se rozhodnou opustit svého domácího mazlíčkaZanechání zvířete jiné osobě nebo jeho osudu na ulici je pro ně traumatizující. zvíře.

V případě domácího zvířete, jsou to bytosti, které mají vlastnost dávat bezpodmínečnou lásku. Člověka, který se o ně stará, považují za svůj svět, za součást své smečky. Pokud mluvíme o psech, když je opustíme, bereme jim jistotu a důvěru, kterou musí mít každé zvíře, aby mohlo žít vyrovnaný život.

Poté, co jsme byli opuštěni, naše domácí zvířata musí bojovat o vodu, jídlo a přístřeší.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.