Accueil » Zvířata » Poloha uší vaší kočky odráží její náladu, zde jsou různé významy.

Poloha uší vaší kočky odráží její náladu, zde jsou různé významy.

Poloha uší vaší kočky odráží její náladu, zde jsou různé významy

Abyste věděli, kočky mají v uších asi 32 svalů! Tím se liší od lidí a ostatních zvířat. Díky této výhodě má kočičí ascendent schopnost slyšet zvuky a zvuky na dálku. Kromě toho dokáže svůj smyslový orgán otočit o 180 stupňů. Ale to není všechno! Zdá se, že poloha jejích uší závisí také na její denní náladě. Zjistěte tedy, jaké jsou různé významy jeho nálady!

Kočka: Význam jeho zvednutých uší!

Kočičí sluchový orgán neslouží jen ke slyšení hlasů nebo poslouchání zvuků na dálku. Tyto malé šelmy používají své uši také k jiným účelům. Kromě toho se na poloze nebo sklonu jeho smysl pro sluch odráží jeho náladu. Co to znamená, když má nastražené uši? To je první otázka, kterou si musíte položit, když chcete znát jeho chování v každodenním životě!

Co si vaše kočka myslí, když má nastražené a vztyčené uši? Vaše chlupatá kulička je zpočátku ve svém prostředí klidná. Pak je možné, že je zcela uvolněný a soustředěný na jednu pozitivní představy. Toto plemeno kočkovitých šelem také dokáže orientovat svůj sluchový orgán směrem dopředu nebo dozadu. To však závisí na tom, jak zvládá svůj každodenní život. Na druhou stranu se bude cítit nejlépe na pevném místě!

Poloha uší vaší kočky odráží její náladu, zde jsou různé významy.Zdroj: Capture Instagram

A když má uši obrácené ven?

Pokud má vaše kočka tendenci směřovat uši ven. uši dopředuJe to jen projev zvědavosti. Například tam, kde se chce vydat na výpravu za kořistí! Samozřejmě již víme, že jeho dravčí instinkt se může projevit kdykoli. Ale nepropadejte panice, je to součást přírodních zákonů. A potřeba lovit je jeho součástí. V takovém případě je jeho rozptýlení zcela nemožné! Jako další způsob vnucování se toto zvířátko rozhoduje, čím si zpestřit každodenní život. Zajímá ho totiž jen to, co může upoutat jeho pozornost.

Jak poznáte, že vaše kočka poslouchá své okolí? Za prvé, jeho uši se budou otáčet dopředu a druhé půjdou opačným směrem. A aby jeho naslouchátko fungovalo, bude je raději naklánět k sobě. Kdy může takto reagovat? Nejčastější reakcí je, když slyší hluk z dálky. Dlouhodobé uvažování však není v jeho povaze. Proto se raději rovnou přesune na jiné klidné místo. Jedná se u těchto koťat o fobii? Očekávání rizika nebo nebezpečí není jeho silnou stránkou!

Poloha uší vaší kočky odráží její náladu, zde jsou různé významy.Zdroj: Capture Instagram

Chat: Pozice dozadu a dopředu!

Nezapomeňte, že návyky chování nesouvisí s touto orientací! Pokud vaše kočka sklopí uši dozadu, doporučujeme vám, abyste se od ní vzdálili. To znamená, že váš domácí mazlíček nemá dobrou náladu. V důsledku toho může vaše kočka rozhodně ztratit kontrolu.

V opačném směru než v této první poloze může vaše kočka cítit. strach ve svém prostředí. V případném případě je jeho jedinou ochranou vystrčení drápů. Pozor, v takovém případě může dojít k agresivnímu útoku!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.