Accueil » Zvířata » Požádá svého psa, aby zaútočil na hasiče, policie zahájí palbu: 2 zranění

Požádá svého psa, aby zaútočil na hasiče, policie zahájí palbu: 2 zranění

Obsah

Požádá svého psa, aby zaútočil na hasiče, policie zahájí palbu: 2 zranění

Nedávno ho majitel psa amerického štábu požádal, aby zaútočil na záchranáře. Dvě osoby, včetně hasičů, byly údajně zraněny. V důsledku tohoto incidentu zasáhly orgány činné v trestním řízení přímo při řešení tohoto konfliktu. Jejich úkolem je chránit oběti! A ve středu 15. února byl majitel psa potrestán a odsouzen do vězení. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si tento článek!

Pes: Tragická událost!

Připomínáme, že tato událost se odehrála v… Saint-Etienne od 12. do 13. února ráno. V jednu hodinu ráno obdrželi hasiči výzvu k záchraně jedné paní. Zdá se, že ve svém bytě v ulici Cours Fauriel upadla! A mimochodem, její dům se nachází v těsné blízkosti policejní stanice. A tato událost nabrala další nečekaný obrat! Majitel psa chtěl totiž také zasáhnout, ale jiným způsobem!

Záchranáři nebudou moci na událost z 12. února zapomenout! Naopak, nechtějí případ tak snadno pustit z hlavy. A tak se při vzpomínce na událost někteří lidé již. seskupeny dohromady. na konci jejich mise. Na druhou stranu majitel psa nechal svého mazlíčka způsobit další starost, kterou ostatní nečekali. Muž zřejmě plně nepochopil, co se toho dne stalo, a nakonec vyvodil jiný závěr. Navíc právě proto dovolil, aby jeho zvíře na hasiče zaútočilo.

Požádal svého psa, aby zaútočil na hasiče, policie zahájila palbu: 2 zraněníZdroj: Capture Instagram

Jak reagovali hasiči?

Je zřejmé, že pes přijímá všechny příkazy svého pána. Ale jeden z hasičů zůstal se zraněním v důsledku jeho zlovolného jednání ! Toto není dobré rozhodnutí. K této události se vyjádřil i vedoucí Sdis města Loire. A to není dobrá zpráva, která by se dala sdělit! Podle všeho diagnózy lékařů ukázaly, že záchranář byl vážně zraněn. Co se bude dít dál?

Pokud se těmto hasičům nepodařilo tuto okolnost co nejdříve vyřešit, museli zavolat orgány činné v trestním řízení! Ano, můžeme také říci, že to je nejlepší postup, který je třeba učinit, pokud jde o záchranu jiného života. Zvláště když majitel psa nepřestal provokovat. další škody. Závěrem lze říci, že policie má v této hrozné situaci jedinou možnost. Přikázali muži, aby své zvíře zklidnil, ale zdá se, že příliš neposlouchal!

Pes: Jaká opatření přijali!

Z bezpečnostních důvodů policie musela střílet na psa. Použili paralyzér, aby zvířeti zabránili v pokračování jeho činu. Dva zásahy, které se během akce nakonec ukázaly jako úspěšné! Přesto je tento majitel stále proti jejich oprávněné demonstraci. Jeden z těchto policistů se totiž opět stal obětí útoku nohou!

Na konci všech těchto zásahů pes nakonec opustil příkaz svého pána. A protože tyto akce jsou proti zákonumajitel bude muset své trestné činy předložit soudu. Dne 15. února 2023 André Merle uvedl, že jeho obvinění by mělo projít soudním procesem. Doufejme tedy, že tento případ bude dobře vyšetřen a přinese právní spravedlnost všem obětem!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.