Accueil » Zvířata » Požární stanice se stává pěstounským domovem pro psy toužící po novém začátku

Požární stanice se stává pěstounským domovem pro psy toužící po novém začátku

Obsah

© Hasičská stanice se stává pěstounským domovem pro psa toužícího po novém začátku

Neuvěřitelný příběh o soucitu a lásce pohnul celou komunitou. Místní hasičská zbrojnice, známá svou odvahou a odhodláním chránit město, šla ještě o krok dál a otevřela své dveře psovi hledajícímu nový začátek.

Všechno to začalo, když hasiči objevil poblíž stanice psa ponechaného svému osudu. Tento pes, kterého hasiči pojmenovali Cody, trpěl podvýživou. Navíc vykazoval jasné známky týrání. Dojati jeho situací se rozhodli nabídnout mu dočasné ubytování v kasárnách.

Hasiči proto mají nového rekruta. Jeho posláním však není hasit oheň. Je o psovi, který žije v kasárnách a čeká, až mu najde věčnou rodinu. Cody je tak prvním příjemcem programu, který spojuje záchrannou službu a útulek, ze kterého pochází.

Přečtěte si Co mohou kočky vnímat: pohled do kočičího světa

Velmi inteligentní pes!

V hasičské zbrojnici se obyvatel jako nikdo jiný volně pohybuje z jednoho prostoru do druhého. Navíc nemusí reagovat ani na tísňová volání.

Tato iniciativa je přínosná jak pro hasiče, tak pro tohoto psa. Hasiči, kteří neustále čelí stresu a nebezpečí, totiž nyní díky jeho přítomnosti mohou lépe zvládat své úzkosti. „Někdy, když se vrátíte z procedury, možná nebudete chtít mluvit.“ Nechce se ti moc dělat. Ale Cody je tu vždy, aby splnil všechny vaše potřeby. Může to být ucho k naslouchání nebo člověk, se kterým můžete mlčky sedět,“ říká kapitán Sherman.
Požární stanice se stává pěstounským domovem pro psy toužící po novém začátkuZachyťte facebook

Všichni v kasárnách chtějí vidět, jak se Cody připojil k milující rodině. A být tak první v dlouhé řadě psů, kteří mají díky tomuto programu nárok na nový start. Tento neuvěřitelný příběh o soucitu a lásce pohnul celou komunitou. Místní hasičská zbrojnice, známá svou odvahou a odhodláním chránit město, šla ještě o krok dál a otevřela své dveře psovi hledajícímu nový začátek.

Požární stanice se stává pěstounským domovem pro psy toužící po novém začátkuZachyťte facebook

Ještě jeden člen na hasičské zbrojnici!

Hasičská zbrojnice se tak stal pěstounským domovem tohoto psa. Hasiči byli zodpovědní za to, že mu poskytli potřebnou péči, nakrmili ho a poskytli mu náklonnost, kterou tolik potřeboval.

Ke čtení Kočka se chová divně, tato žena ji sleduje a objevuje pravdu

Coby, vděčný za péči a lásku, které se mu dostalo, začal vykazovat známky fyzického a emocionálního zotavení. Příběh tohoto psa pak obletěl sociální sítě. Ve skutečnosti se mnoho lidí nabídlo, že ho adoptují. Hasiči však usoudili, že už je součástí jejich rodiny a není pro něj lepší místo než hasičská zbrojnice.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.