Accueil » Zvířata » Přátelský delfín přichází pozdravit dva psy na lodi

Přátelský delfín přichází pozdravit dva psy na lodi

V průběhu let se objevilo mnoho příběhů o neobvyklých přátelstvích ve světě zvířat, z nichž tento je jedním z příkladů. Dva krásní psi, kteří se jmenují Miles a Stanley, nedávno navázali poněkud jiné a nepravděpodobné přátelství.

Na procházce se svým majitelem, Magen Peigelbeck, se překvapivě setkali se zvířetem, které žije v moři, a zvláštní byl způsob, jakým se k němu přiblížili.

Všechno začalo, když Magen a jeho dva psi si užívali slunečného dne na lodi na řece u Georgie. Najednou se objevil přátelský delfín a rozhodl se je pozdravit; zdálo se, že se chce se psy seznámit.

Přátelský delfín vítá dva psy

Magen sleduje scénu, delfín plave směrem k Milesovi a Stanleymu a několikrát se vynoří z vody, jako by se snažil pozdravit své nové přátele.

Přátelský delfín přichází pozdravit dva psy na lodiZdroj: Capture Instagram
Magen pak uvádí:

„Byl jsem v úžasu, věděl jsem, že je to výjimečný okamžik.“

Tato neuvěřitelná událost ještě nějakou dobu pokračovala, Zdálo se, že zvědavý delfín se chce o svých nových přátelích dozvědět víc a Magenova přítomnost ho příliš nezajímá.

Přátelský delfín přichází pozdravit dva psy na lodiZdroj: Capture Instagram

Magen bylo jedno, že si jí zvědavý návštěvník nevšímá, naopak byla nadšená tím, co vidí.

Magen tedy uvádí:

„Delfín se dobře bavil, byl tam jen proto, aby viděl psy, o mě očividně neměl zájem!

Po tomto dojemném setkání, Magen a jeho psi několikrát prošli kolem stejného místa a snažili se najít svého přítele. Vodního živočicha však bohužel nenašli, krásná a inteligentní; neví, jestli se to ještě někdy stane, ale mají naději.

Magen a jeho dva psi budou pokračovat v plavbě s vírou, že je jejich nový přítel opět navštíví, ale pokud ne, uchovají si tento jedinečný okamžik. navždy.

„Jsme na vodě už léta a nikdy jsme nic takového nezažili, Bylo to velmi výjimečné setkání,“ říká Magen v úžasu.

Tato krásná událost jistě zůstane navždy zapsána v srdci. Magena a jeho psů jako neuvěřitelně přátelské setkání.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.