Accueil » Zvířata » Proč byste měli častěji čistit pelíšek svého psa?

Proč byste měli častěji čistit pelíšek svého psa?

Není to proto, že je váš pes špinavý, ale proto, že stejně jako naše prostěradla a deky by měl být i jeho pelíšek špinavý. vyprané pravidelně zbavit se zápachu, nečistot a chlupů.

Musíte se umýt Pelíšek vašeho psa by se měl prát alespoň jednou za měsíc. Někteří lidé dávají přednost mytí dvakrát měsíčně nebo dokonce jednou týdně. Minimálně však jednou za měsíc.

Ve skutečnosti se jedná o akt pozorování hygieny (a také vnímání pachů),

Víte, že pelíšek vašeho psa je špinavý, když začne zapáchat.

Špinavá postel nejenže vytváří nepohodlí v domácnosti, ale má také negativní účinky na vaše zdraví a zdraví vašeho psa. Je to proto, že spí a odpočívá na obrovském množství nahromaděných bakterií, které mohou způsobit vážné onemocnění.

Pokud nechcete co nejčastěji umývat postelMůžete vysávat jednou týdně a prát jen jednou za měsíc.

Proč byste měli častěji čistit pelíšek svého psa?Zdroj: Capture Instagram

Nezapomeňte také, že pokud máte starší pes, který je inkontinentní.Pokud je váš pes inkontinentní, může mít nehody a pomočovat se. Proto si budete muset dávat ještě větší pozor na to, kdy ho myjete.

Dobrým tipem, jak si usnadnit čištění, je, že při výběru pelíšek pro psaUjistěte se, že má následující funkce.

Tyto funkce vám usnadní život:

1. Vnější potah na zip (pro snadné praní).

2. Vodotěsný vnitřní kryt (zabraňuje vniknutí vody, slin nebo moči do sáčku). před vstupem do postele).

3. Materiál, z něhož je vyroben, je vhodný do pračky a sušičky.

Pokud jste právě získali vašeho psa, nebo pokud uvažujete o výměně Pokud uvažujete o výměně staré postele za novou, vyberte si prvky, které se vám určitě budou líbit. To vám usnadní čištění.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.