Accueil » Zvířata » Proč kočka neustále vrtí ocasem?

Proč kočka neustále vrtí ocasem?

I když se zdá, že je kočka nonšalantní, nebo dokonce lhostejná, přesto má emoce. Tentokrát se zaměříme na to, že vrtí ocasem. Naši vědci vám nabízejí několik odpovědí.

Za tímto chováním koček se skrývají velké emoce!

Pokud je nějaké domácí zvíře u lidí obzvlášť oblíbené, je to kočka. V některých civilizacích jsou dokonce uctívány. Zaměřme se však na náš hlavní problém, a to na skutečnost, že vrtění ocasem.
To samozřejmě naznačuje potřebuvyjádřit pocit. Ne vždy je to však negativní, zdaleka ne. Kočka chce jednoduše vyjádřit náklonnost ke svému majiteli. Záleží však na tom, jak často ji kočka míchá.

Pokud je poměrně pomalý, znamená to, že má jednoduše potřebuje společnost. Zároveň se kočka může zaměřit na určitý objekt. To znamená, že se snaží lépe soustředit.
V některých případech chce kočka hrát si se svým pánem. Pak se otočí k nohám svého majitele. Zároveň jsou jeho činy zcela zřejmé. V tomto případě je lepší udržovat s ním vztah, pokud na to máte čas.

V ostatních případech potřebuje kočka pomoc!

Ochranářský instinkt je u koček velmi silný. Při sebemenším gestu, kterému nerozumí, má tendenci být mimořádně ostražitý. Velký význam má pro kočku i její pán. Za žádných okolností by nedovolil, aby mu cokoli jiného ublížilo.
Zvyšuje tedy rychlost otáčení ocasu, aby byl připraven ve správný okamžik. Zde je nejlepší být obezřetný a nerušte ji. Pokud tak učiníte, může to být velmi nebezpečné.

Nejzávažnější případ může nastat, když se pohybuje pouze špička jeho ocasu. Je třeba poznamenat, že kočka má nad částmi svého těla mimořádnou kontrolu. Vzácná schopnost domácích zvířat.
Pro kočku je však tento pohyb poměrně jednoduchý. V tomto případě to znamená, že není vůbec šťastný. A to je často kvůli tobě ! Nejlepší bude, když ho necháte na pokoji.

Je nutné mít doma kočku?

I když jí často chybí přirozený instinkt, přítomnost kočky v domě je pro ni důležitá. důrazně doporučujeme. Kromě toho, že máte věrného společníka, se může rychle snížit hladina stresu. Totéž platí i pro jiné srdeční problémy.

U dětí, které jsou zvyklé na přítomnost kočky, je také menší pravděpodobnost infarktu.astma a alergie všechny druhy alergií. Podmínkou je samozřejmě vědět, jak se s tím vypořádat.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele,
Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.