Accueil » Zvířata » Proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem?

Proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem?

Tady je důvod, proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem.

Lidé vždy považovali kočkovité šelmy za neobvyklé ve svém chování. Ve srovnání s jinými zvířaty jsou kočičky považovány za velmi nezávislé a introvertní. Každé jednání vaší kočky má však svůj důvod. Je důležité snažit se pochopit, co vaši kočku motivuje, aby se u vás cítila dobře.

Kočka má své potřeby!

Pro mnoho lidí je chování kočky skutečnou hádankou. Někteří majitelé jsou z chování těchto kočkovitých šelem dokonce zmateni. Jeden den mohou být velmi láskyplné a druhý den se stanou odtažitými.

Mezi nejzáhadnější chování, které může kočka vykazovat, patří skutečnost, že má sklon k přitulit se ke svému majiteli v noci. To platí i v případě, že majitelka má vztah s někým, komu na zvířeti záleží stejně jako jí. Chcete znát důvody tohoto chování?

Přečtěte si více
Tato kočka není šťastná, že čeká na psa při snídani (Video)

Pravděpodobně jste již slyšeli, že kočky neustále potřebují teplo. Tato potřeba je nejintenzivnější v noci. A co je lepší než se k vám přitulit? I když postel a deky stačí k tomu, aby se vaše kočka zahřála, bude dávat přednost vašemu teplu.

Zde je důvod, proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem.Zdroj: Capture Instagram

Důvody, proč má váš mazlíček raději vaše teplo než teplo vašeho partnera!

Podle vědců je mužské tělo méně pohodlnější než ženské. A vaše kočka si toho už pravděpodobně všimla. Obrátí se k vám, aby si udělala pohodlí. Kromě toho ženy častěji projevují zvířatům náklonnost. Muži jsou naopak méně výrazní. Takže vaše kočka se od vás s větší pravděpodobností dočká mazlení. A ona to ví.

Kromě toho mají kočkovité šelmy tzv. dominantní instinkt. Proto si vaše kočka neustále značí své teritorium. Kočka se také těžko smiřuje s tím, že se o svého majitele musí dělit s jinou osobou.

To je důvod, proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem.Zdroj: Capture Instagram

Na druhou stranu, vaše kočka bude považovat za zbytečné. bojovat proti svému partnerovi. Rozhodne se proto usadit pouze vedle vás, nikoli mezi vámi. Tímto způsobem vaše kočka najde pohodlí, teplo a bezpečí.

Přečtěte si více
Video , Tady je, jak tato kočka dostane svá koťata do domu, je to úžasné!

Kočka potřebuje posílit pouto, které má se svým majitelem!

Často je těžké poznat, co kočka skutečně cítí. Pokud je však vaše kočka zvyklá zalézt k vám do postele, aby usnula, není pochyb o tom, že jí na vás záleží. Je to pro ni způsob, jak k upevnění pouta které si k vám vytvořil.

Stejně jako u všech zvířat se nálady koček rychle mění. A i když je vaše chlupatá kulička samostatná, vždy bude potřebovat vaše teplo a něhu. Nebojte se, pokud vás bude ignorovat.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.