Accueil » Zvířata » Psa našli opuštěného v zapečetěném pytli, veterinář odhalil temnou pravdu

Psa našli opuštěného v zapečetěném pytli, veterinář odhalil temnou pravdu

Tento pes byl nalezen opuštěný v uzavřené tašce se svými štěňaty. Zachráněná a vyšetřená zvířata potřebují nový začátek.

Týrání zvířat je v dnešní době stále častější. Ve skutečnosti se jeho obětí nedávno stal pes. Právě porodila štěňata 4. Bohužel se ji její majitel rozhodl opustit. Přesto se jí podařilo bez úhony utéct. Přinášíme vám celý příběh!

Pes: Trpěla obrovským fyzickým týráním

Jak již bylo zmíněno, pes byl nalezen svázaný v uzavřené tašce! Tato matka 4 štěňat byla fyzicky napadena. Tím však pachatel tohoto krutého činu neskončil. Tento bezcitný jedinec ji také umístil do izolovaného kouta, aby ji nikdo nemohl najít. Psík tak byl ohrožen na životě, stejně jako její štěňata. Tato štěňata se totiž nemohla sama živit, protože jejich matka byla v zajetí. Hrozná situace pro tyto bezbranné bytosti.

Tato fenka byla nalezena opuštěná v uzavřené tašce se svými štěňaty. Zachráněná a vyšetřená zvířata potřebují nový začátek.Zdroj: Capture Instagram

Netřeba dodávat, že tato štěňata byla smutná, když viděla matku psa v agónii. Naštěstí jejich žalostný pláč zaslechl dobrosrdečný člověk, který se rozhodl jít blíž a podívat se, co se děje. Tato mladá žena, šokovaná situací, musela rychle jednat. Jejím prvním instinktem bylo odvázat matku čtyř štěňat. Pak tato hrdinka vyjádřila svou nespokojenost těmito slovy: „Tohle je jeden z nejhorších případů týrání zvířat, jaký jsem kdy viděla..

Přečíst
Co jsou dingo a proč jsou přírodní biologickou laboratoří?

Jeho akce je dobrým příkladem k následování

Poté, co Josiane dá psovi deku a něco k jídlu, vezme ho rovnou k veterináři. Naštěstí, protože ubohé čtyřnohé zvíře trpí. nádorempodle provedených analýz. Fyzická bolest, kterou trpěla, také ohrozila její zdraví. Její mláďata jsou ve špatném stavu, ale zůstávají zdravá.

Tato fena byla nalezena opuštěná v uzavřené tašce se svými štěňaty. Zachráněná a vyšetřená zvířata potřebují nový začátek.Zdroj: Capture Instagram

To, čím tato nebohá zvířata prošla, ji traumatizovalo jak fyzicky, tak morálně. Mladá žena, která je zachránila, sdílela fotografii psa, aby zahájila SOS. Jelikož se jedná o závažné onemocnění, potřebuje tato milovnice zvířat pomoc, aby mohla poskytnout péči. Potřebuje proto najít externí zdroje, aby aby se mohl léčit tuto matku štěňat co nejdříve.

Fena: Šťastný konec po tolika zkouškách!

Stejně jako každá živá věc si tento pes zaslouží vědět. rozkvétat. Nyní je v milující rodině, která se o ni stará. I toto opuštěné zvíře se po intenzivní léčbě zotavilo.

A co její štěňata? Podle Josiane musí být děti tohoto psa adoptovány. Tento proces se však neuskuteční během jednoho dne. Zejména je podle ní třeba pečlivě prozkoumat situaci budoucí adoptivní rodiny. Závěrem bychom chtěli říci, abychom chránili životy těchto nevinných zvířat. Zaslouží si všechno štěstí světa !

Přečtěte si více
Zde je 10 nejlepších věcí, které se u veterináře nedělají

pic.twitter.com/LrAgG0hAVv

– nelimar (@nelimar165) 1. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Toto štěně, staré jen několik týdnů, volá po záchraně

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.