Accueil » Zvířata » Pyšný kůň předvádí naučený tanec, ale jeho nezbedné hříbě mu ho ukradne.

Pyšný kůň předvádí naučený tanec, ale jeho nezbedné hříbě mu ho ukradne.

Hrdý kůň předvede naučený tanec, ale jeho ošklivé hříbě mu ukradne show

Koně jsou skutečně fantastická zvířata. Jsou nejen majestátní, ale také silní a inteligentní. Mají schopnost šířit kolem sebe radost a lásku, což je krásná vlastnost. Koník Anouk Noordmanové má všechny tyto vlastnosti.

Tanec koňské matky a jejího hříběte už viděly statisíce lidí.

Kůň se jmenuje Zeronica, a je matkou hříběte Odeer. Obě zvířata vyvolala na internetu rozruch poté, co se před několika lety zúčastnila soutěže hřebců Gelders v nizozemském Ermelu.

Video bylo zhlédnuto více než 800 000krát, a není těžké pochopit proč. Na videu vidíme, jak hříbě tančí vedle své matky – a není k tomu co dodat, ale je nádherné se na to dívat. – Jak vidíte, publikum i ukázku si užíval,“ píše ve videu youtuberka Liz van Woerden – Communication.

Pyšný kůň předvede naučený tanec, ale sledujte, jak mu nezbedné hříbě ukradne showZdroj: Capture Instagram
Tyto vlasy upoutaly pozornost veřejnosti

Mnoho lidí, kteří video viděli jsou ohromeni po shlédnutí koňské show, tak rozkošný. Hříbě se naučilo krásné kroky od své matky,“ napsal jeden člověk v komentáři k videu.

„Je to prostě malý kůň se spoustou energie, nádhernéJaké štěstí cítí! Jeho maminka je na něj pyšná,“ napsal další uživatel.

„Je to ta nejroztomilejší věc na světě !!! Pomyslete na neuvěřitelně pozitivní povahu prvního zážitku tohoto hříběte na výstavě,“ napsal další.

Klisna je také chválena.

„Koncentrace klisny je neuvěřitelná. Hříbě je tak roztomilé, píše jedna osoba.

Nádherné video si můžete prohlédnout zde:

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.