Accueil » Zvířata » Rodiče zlatých retrívrů se starají o svá novorozená štěňata (Video)

Rodiče zlatých retrívrů se starají o svá novorozená štěňata (Video)

Obsah

Zlatý retrívr je jedním z největších nejoblíbenějších plemenzejména s rodinami. Jeho schopnost učit se však není jedinou vlastností, která ho charakterizuje.

Není pochyb o tom, že souvislost mezi štěňat a jejich rodičů je jedním z nejzvláštnějších, roztomilý a přítulný. Interakce mezi našimi čtyřnohými přáteli a jejich dětmi nám často vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní nám den.

Na důkaz toho toto dojemné video ve kterém se dva páry zlatých retrívrů starají o svá miminka a vítají je s velkou láskou a něhou.

Dnes, přinášíme vám tento krásný příběh o dvou psích rodičích, kteří se starají o své novorozence.

Tato dvojice zlatých retrívrů ví, jak náročná je péče o novorozená štěňata. Naštěstí je tu otec, který své vyčerpané partnerce pomůže.

Všichni víme, že Zlatí retrívři jsou láskyplní se svými páníčky, ale toto video ukazuje, jak láskyplní jsou ve své vlastní rodinné skupině.

Tento otec pes hlídá štěňata zatímco jeho vyčerpaný společník zaslouženě odpočívá.

Níže se podívejte na krásné video:

Odraz psí mateřské lásky:

Odkazy a spojení mezi matkou nebo otcem a jejich dětmi jsou tak silné. že překonávají veškerou lidskou logiku, a i když by se mohlo zdát, že všechna tato láska je výsledkem vědomí, analýzy a chápání lidských potomků, láska, kterou rodiče cítí ke svým dětemLáska, kterou rodiče cítí ke svým dětem, a to i rodiče ve světě zvířat, se vymyká logice, protože mnoho matek nebo otců v živočišné říši má stejnou vlastnost, že ke svým potomkům cítí lásku, péči a oddanost.

V případě psů, samice jsou jedním z druhů s nejrozvinutějším mateřským instinktem.I když jsou březí, uvědomují si, co se s nimi děje, aby se připravily na to, že se za 60 dní stanou matkami krásného vrhu štěňat.

Díky psímu mateřskému instinktu, feny dělají vše, co je nutné, aby se postaraly o své potomky.Feny dělají vše potřebné pro péči o své potomky, od přípravy na porod vytvořením příjemného prostředí až po péči, ochranu a krmení s veškerou láskou.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.