Accueil » Zvířata » Rodina našla ztraceného psa a překvapila svého chlapce ve škole (fotografie)

Rodina našla ztraceného psa a překvapila svého chlapce ve škole (fotografie)

Rodina našla svého ztraceného psa, překvapili svého chlapce ve škole (fotografie)

Blíží se Vánoce, Místo toho, aby se rodina Licatových těšila na svátky, utrpí strašlivou ztrátu: jejich milovaný pes Piper náhle zmizel.

Rodina ji hledala všude možně, zveřejnila její fotografie na sociálních sítích a kontaktovala sousedy a komunitní skupiny. Modlili se za Piperin bezpečný návrat. Bohužel po týdnech, kdy po něm nebylo ani stopy, se obávali, že už ho nikdy neuvidí.

Rodina překvapí chlapce ve škole tím, že se znovu setká se svým ztraceným psem.

Pes má rád všechny členy své rodiny, ale jeho pouto s bratrem Carterem je výjimečné. „Oba se do sebe zamilovali na první pohled,“ řekla April Licata, Carterova matka.

Čtěte dál
Co se stane, když své kočce nebo psovi omylem ostříháte knír?

Bez Piper, byly rodinné vánoční oslavy téměř zničeny. Celá rodina, zejména dva nejstarší, Carter a Natalie, neměli na Vánoce náladu. „Všichni jsme byli smutní“, řekl pan Licata. „Starší děti nechtěly mít se zdobením vánočního stromku nic společného a bylo to pro ně velmi pochmurné Díkůvzdání.

Rodina překvapila chlapce ve škole tím, že se znovu setkala s jeho ztraceným psem (fotografie)Zdroj: Capture Instagram

O dva týdny později, Licata obdržel na Facebooku zprávu z útulku pro zvířata okresu Genesee. Osoba, která si přála zůstat v anonymitě, odložila v útulku psa. Pes odpovídal popisu Piper. „Byli jsme s manželem na večeři. Upřímně řečeno, v autě jsme pištěli radostí,“ vzpomíná April.
Rodina překvapila chlapce ve škole tím, že se setkala s jeho ztraceným psem (fotografie)Zdroj: Capture Instagram

Carter byl mimo město, když vyzvedli Piper.. Licata se rozhodl udržet tajemství a učinit jejich shledání ještě výjimečnějším.

Ztracený pes najde svou rodinuZdroj : Capture Instagram

Když Carter uviděl svého psa na předním sedadle dodávky, nemohl uvěřit vlastním očím. Když si však uvědomil, že je to Piper, okamžitě se rozplakal. Piper při pohledu na svého mladého pána stáhl ocas. Jakmile nastoupil do dodávky, skočil mu do náruče a zasypal ho objetím a polibky.

Přečtěte si více
Zde je důvod, proč byste nikdy neměli nechat dva psy na vodítku potkat

pic.twitter.com/ASN4gKD7G5

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Ke čtení
Mysleli si, že zachránili normálního kocoura, dokud se jeho srst nezměnila

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.