Accueil » Zvířata » Rodina nechá na 5 minut otevřené dveře, vrátí se a zjistí nemyslitelné.

Rodina nechá na 5 minut otevřené dveře, vrátí se a zjistí nemyslitelné.

Rodina nechá na 5 minut otevřené dveře, vrátí se a zjistí nemyslitelné.

Když ho Shaylee Hubbsová se svou rodinou v roce 2015 zachránila, byl Goliáš ještě malé telátko: pro ABC News uvedla, že byl „tak slabý a malý, že se nemohl postavit a dal se velmi snadno zvednout“.

Velmi inteligentní a rozkošné mládě

Brzy však tele vyrostlo… a jak rostlo, našlo nečekaný zdroj inspirace: Německá doga rodiny, Leo.

Brzy se rodina domnívala, že Goliáš „myslel si, že je pes“. V nejpamátnějším okamžiku nechala rodina dveře otevřené. „na pět minut“ a vrátil se, aby zjistil, že tele přišlo a uvelebilo se na pohovce:

Rodina nechá na 5 minut otevřené dveře, vrátí se a zjistí nemyslitelné.Zdroj: Capture Instagram

Shaylee sdílela fotokterá se stala virální. Byla sdílena více než 40 000krát.

Dokonce jí ze psí misky. Je však pochopitelné, že si Goliáš tyto psí návyky osvojil: Leo je nejen jeho nejbližší přítel, ale od příjezdu na ranč je pro něj i hlavní otcovskou postavou.

Zdroj: Capture Instagram

„Olizoval lýtko v obličeji nebo se do něj snažil strčit, aby se zvedlo,“ řekla Shaylee televizi ABC. „Ležel u nemocného telete celé hodiny, jen aby mu dělal společnost.“

Zdá se, že rodina není Zdá se, že rodině nevadí, že si jejich tele myslí, že je pes, protože ho tak mají rádi a nazývají ho mým milým „mazlíčkem a členem rodiny“.

Telata jsou také součástí rodiny a potřebují hodně lásky a náklonnostStejně jako kočka nebo pes. Tato zvířata jsou velmi milá, laskavá a inteligentní, jen potřebují rodinu, která jim dá lásku a náklonnost.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.