Accueil » Zvířata » Seznamte se s bruslařským psem Bennym, který si získal srdce na kluzišti

Seznamte se s bruslařským psem Bennym, který si získal srdce na kluzišti

Video : Seznamte se s bruslařským psem Bennym, který si získal srdce na kluzišti

Věřte nebo ne, ale psi mají skryté talenty, někteří umí téměř mluvit, jiní jsou specialisté na útěky, existují také pátrací a záchranářští psi nebo mohou být experty na krasobruslení, stejně jako Benny.

Benny, talentovaný pes

Krásný osmiletý labradorský pes na Wollmanově dráze v New York jako profesionál. Benny se jako první pes na světě naučil bruslit na ledě díky lekcím svého majitele, profesionálního bruslaře ve výslužbě.

Tyto poslední dny, všichni bruslaři na Wollmanově kluzišti v Central Parku v New Yorku.obdivoval Bennyho, jak si razí cestu po ledě, a co je nejlepší, měl vlastní brusle.

Vrtí ocáskem, předváděl triky, kterými ještě více ohromoval své publikum, a dokonce skákal přes kužely jako profesionální krasobruslař.

Benny je prvním psem na světě, který se naučil bruslit na ledě, a to díky svému majiteli, profesionálnímu bruslaři v důchodu, který ve svém čtyřnohém příteli viděl potenciál.

Malý pes měl na sobě modrou vestu se jmény sponzorů, v tlamě hokejku a přední tlapky mu klouzaly po ledě. Byl to opravdu pěkný pohled.

Pes je obyvatelem La Vegas a debutoval na výstavě New York City na jednom z nejznámějších kluzišť na světě. Velký sen jeho majitelů od dob Bennyho začal bruslit.

Cheryl Delsangro, Bennyho majitelka a trenérka krasobruslení, si ho adoptovala z útulku v Salt Lake City poté, co se dozvěděla, že má být utracen, protože na něj dlouho čekal a po adopci byl dokonce vrácen. Benny je nyní celebritou na sociálních sítích. Na Instagramu má vlastní účet @vegaskingbenny.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.