Accueil » Zvířata » Seznamte se s Wileym, rozkošným dalmatinem se srdíčkem na tlamě.

Seznamte se s Wileym, rozkošným dalmatinem se srdíčkem na tlamě.

Obrázky dalmatinského psa Wileyho se šíří internetem. Důvod? Srdce nakreslené na jeho čenichu roztává tisíce uživatelů internetu.

Poté, co majitelka Lexi Smithová zveřejnila fotografie Wileyho na Instagramu, počet sledujících rychle rostl. Fotografie se skutečně rychle staly virálními.

Lidé se tohoto rozkošného dalmatina nemohou nabažit!

„Opravdu neexistují fotografie, které by plně vystihovaly vše, čím je a co pro mě znamená, je to můj nejlepší přítel, Lexi řekla.

Tohle je Wiley roční dalmatin, plný radosti a lásky.

Na druhé straně je Wiley neuvěřitelně krásný malý dalmatin. A to srdíčko na čumáčku ho dělá opravdu jedinečným.

Wiley také žije se svou milenkou Lexi Smithovou v Coloradu.

Seznamte se s Wileym, nejroztomilejším a nejrozkošnějším dalmatinem se srdcem v tlamě.Zdroj: Capture Instagram

„Pochází z vrhu 11 psů a osm z nich jsou pejsci, takže jsem měla těžkou volbu. Srdce tam bylo, ale nebylo plně zformované. Také nebylo jisté, že zůstane, protože dalmatinské skvrny se během růstu hodně mění. Vybrala jsem si ho hlavně proto, že mi chovatelka řekla, že jen spí, mazlí se a jí. Takže už jsme měli hodně společného,“ vysvětluje.

Seznamte se s Wileym, nejroztomilejším dalmatinem se srdcem v tlamě.Zdroj: Instagram Capture
Z Lexi a jejího psa se rychle stali nejlepší přátelé

Lexi na svém Instagramu prozradila, že spolu dělají téměř všechno. Společně večeří, hrají hry a rádi se vydávají za dobrodružstvím.

„Máme takové štěstí, že žijeme v Coloradu. a máme ta nejkrásnější a největší místa na hraní a objevování. Rád chodí na túry nebo do jednoho z mnoha zdejších obrovských psích parků,“ říká Lexi.

Seznamte se s Wileym, nejroztomilejším a nejrozkošnějším dalmatinem se srdcem v tlamě.Zdroj: Capture Instagram

Podle Lexi má její rozkošný čtyřnohý přítel více osobnosti než kterýkoli jiný pes, kterého v životě potkala. Ale Wileyho tvrdohlavost, typická pro jeho plemeno, může být někdy velmi frustrující…

Opravdu, pokud je nemůžete přimět, aby se uklidnili a byli kreativní. najít způsob, jak tyto rozpustilé dalmatiny vycvičit, může být život s nimi opravdovou výzvou.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.