Accueil » Zvířata » Šimpanzí mládě nalezené v krabici, kterému září oči, když si uvědomí, že bude konečně zachráněno.

Šimpanzí mládě nalezené v krabici, kterému září oči, když si uvědomí, že bude konečně zachráněno.

Video: Šimpanzí mládě nalezené v krabici září očima, když si uvědomí, že bude konečně zachráněno

Šimpanz držel v rukou malou deku, objímal ji a nepouštěl. Fotografie dojaly mnoho milovníků milovníci zvířat na světě a není těžké pochopit proč.

Zástupci Libérie Šimpanzi Záchrana a ochrana a Úřad pro rozvoj lesnictví (FDA) zjistily, že šimpanz. Ve skutečnosti byl nalezen v obchodě v Kakatě v Libérii.

Orgány a zaměstnanci dobré životní podmínky zvířat byly kontaktovány. Když dorazili na místo a uviděli dvě malé děti. oči šimpanzebyli velmi dojatí.

Šimpanzí mládě chtělo jen trochu lásky. A právě to se mu teď mělo dostat.

Zjistili, že malé zvířátko schované v krabici v obchodě.

Zveřejnili také video ze záchranné akce, na kterém můžete vidět, jak dobře se podařilo jak je šimpanz šťastný když dorazí jeho záchranáři. Oči mu září, když si uvědomí, že bude konečně zachráněn.

Šimpanz byl pojmenován „Chance“, aby ilustroval, že tento tvor má novou šanci na život.

„Děkuji vám všem za další úspěšná záchrana. Chance je nyní zpět v LCRP a spí. Celkově je v pořádku,“ napsala organizace.

Šimpanz byl poté převezen do parku, který je podle BBC prvním a jediným útočištěm pro šimpanze v zemi. šimpanzi sirotků.

Zdroj: Capture Instagram

Zdá se, že šimpanzovi se daří dobře.

Podle Jenny Desmondové, zakladatelky LCRP, byla potvrzena smrt matky malého šimpanze. O dítě se nyní starají sociální pracovníci v útulku.

Na otázku, zda se Chance bude moci vrátit do volné přírody, Jenny odpovídá:

– Návrat do volné přírody, tzv. reintrodukce, je dlouhý a složitý proces, a ať už o něm sníme sebevíc, není snadný ani jistý. Naděje na reintrodukci existuje šimpanzů v Libérii, protože šimpanzi jsou přirozeně přítomny a stále se zde nacházejí rozsáhlé lesní plochy. Reintrodukce zahrnuje mnoho faktorů a několik skupin a odborníků, kteří vyhodnocují a určují, zda je proveditelná, uvedla Jenny pro The Dodo.

Přejeme si toto šimpanzí mládě zatím vše nejlepší!

Zveme vás ke sdílení tohoto příběhu jako pocty lidem, kteří pomáhají. zvířata.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, zveme vás k návštěvě. doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.