Accueil » Zvířata » Smutný a vyděšený pitbull, který byl dva roky držen ve stísněné kleci, má nyní deformované tělo

Smutný a vyděšený pitbull, který byl dva roky držen ve stísněné kleci, má nyní deformované tělo

Smutný a vyděšený pitbull, který byl dva roky držen ve stísněné kleci, má nyní deformované tělo

Příběh psa plemene pitbull jménem Landis, který strávil dva roky svého života v kleci, protože ho jeho bývalí majitelé nechtěli pustit ven.

Landis během těchto dvou let takto vyrostl.klec se pro něj stala příliš malou a jeho tělo se zdeformovalo a zakrnělo, protože nemohlo správně růst.

Naštěstí, útulek poskytl Landisovi skvělou péči, kterou potřeboval. A byl v opravdovém ráji, přestože byl v útulku.

Podstoupil vodoléčbu, fyzikální terapii a lékařské ošetření, které mu pomůže narovnat tělo. Landis, který měl velmi špatný život, byl stále miláček a miloval pozornost každého, koho potkal.

Zdroj: Capture Instagram

Díky péči a lásce, které se mu dostalo, je pitbul zdravý a šťastný, je to zázrak!

Nyní žije v milující rodiněJe to ten nejšťastnější pejsek, který si užívá nová místa a volnost.

Zdroj: Capture Instagram

Jako dítě, vaše domácí zvířata potřebují lékařskou péči od prvních týdnů života. V opačném případě se mohou nakazit parazity a nemocemi, které mohou způsobit onemocnění vaší rodiny. Chránit svou rodinu znamená udržovat svého domácího mazlíčka zdravého.

Co váš domácí mazlíček potřebuje pro svou pohodu

Představte si, že jste svázáni po mnoho hodin na sloup nebo na střechu domu. Jak byste se cítili vy? Myslíte si, že by vám to vyhovovalo? Myslíte si, že byste skončili frustrovaní?

Zvíře, které nezná jiný život než život na řetězu, trpí neustálou bolestí. Jsou nuceni jíst, spát, močit a vyprazdňovat se na stejném místě.

Řetězy se mohou snadno zamotat kolem stromu, Řetězy se mohou snadno zamotat kolem stromu, sloupu, boudy nebo jiných předmětů, což může vést k dalšímu zranění nebo dokonce smrti oběšením. Navíc se psi během krátké doby začnou nudit, jsou úzkostní, bojácní a dokonce velmi agresivní.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.