Accueil » Zvířata » Sprchuje se, když se náhle objeví psí nos, směje se Web

Sprchuje se, když se náhle objeví psí nos, směje se Web

© Sprchuje se, když se náhle objeví psí nos, směje se Web

Apollo je žoviální pes, jehož majitelem je hvězda platformy Tik Tok. Jednoho dne, když se koupala, pes náhle vešel do koupelny. A poslední jmenovaný si pod vodou užil spoustu legrace

Pes: Apollónův milující charakter

TikToker zveřejnil video skrze které bylo vidět postoj jeho psa. To druhé se nazývá Apollo a jeho majitel je znám pod pseudonymem Mycalaa18. Ti dva spolu velmi dobře vycházejí a vytváří mezi nimi určité pouto.

Ti dva jsou si blízcí a pejsek má svého pána opravdu rád. Dá se říci, že pes je s touto mladou ženou v symbióze. A to je ospravedlněno ve videu, které zveřejnila. Navíc se tato sekvence stala virální na sociálních sítích.

Přečtěte si Opravdu mají kočky zášť? To říkají odborníci

Tento pes není ten typ, který by nechal svého páníčka na pokoji. Spíš ho baví to denně rušit. S jeho žoviální přístup, je pro něj těžké mlčet ve svém koutě. A to je důvod, proč je dobrman velmi často adoptován do našich domovů.

Jednoho dne, když se mladá žena koupala, se stala zvláštní věc. Ve skutečnosti pes vlezl do sprchy kde byla žena. Žena se v šoku rozhodla sekvenci natočit.

Pejsek jde do sprchy!

Tento průnik byl proto v té době nejšokující událostí. Mladá žena vůbec nečekala, že uvidí svého psa vcházet do sprchy. Byla v šoku ve vztahu k postoji jeho mazlíčka.

Už nevěděla, co má dělat, a nakonec zveřejnila video na Tik Tok. Co tohoto uživatele proslavilo díky videu získat 350 000 na vaše jméno. Docela vysoké číslo na vtipné malé video. Ale tato sekvence je stále velmi populární.

Přečíst Osiřelá koťátka přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Prostřednictvím záběrů jsme mohli vidět postoj psa. Už nevíme, jestli to byla legrace, nebo ho napadl jiný nápad. Jisté však bylo, že chtěl za každou cenu být blízko svému majiteli. Odtud jeho chvilkové vniknutí do sprchy.

Takže tenhle pes začal hrát pomocí sprchové vody. Jako by se koupal. Jeho mladý majitel se už nemohl v klidu umýt. Ta byla nucena náhle přestat s tím, co dělala.

Pes: Video se stalo velmi virálním!

Mnoho fanoušků majitele psa na TikToku tento postoj zvířete ocenilo. A velmi velká část z nich projevila svou lásku jeho smysl pro humor. S neustále spokojeným pejskem je těžké se nudit.

Jak jste jistě pochopili, tento typ psa je velmi připoután ke svému pánovi. A Apollónovo vtipné video to potvrzuje. Tato přilnavá povaha však může být na denní bázi velmi únavná. Je to hlavně proto, že by mohlo být obtížné ho ovládat vzhledem k jeho velikosti.

pic.twitter.com/SrS5cuQJyN

K přečtení Ohromující reakce ztraceného psa, který najde svého pána!

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 16. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.