Accueil » Zvířata » Srdcervoucí video, na kterém pes pomáhá psovi na vozíku

Srdcervoucí video, na kterém pes pomáhá psovi na vozíku

Mezi obsahy, které se objevují na sociálních sítích, jsou i ty, v nichž psi vyvolávají rozruch, protože tato zvířata, tzv. „nejlepší přítel člověkaTo vyvolává nekonečné reakce na digitálních platformách.

Ať už je to pes, který pomáhá popeláři. nebo vodí stádo ovcí, audiovizuální díla s těmito domácími zvířaty se hojně objevují ve scénářích sociální interakce. Psi jsou navíc svým pánům tak věrní, že každý jejich čin je projevem lásky.

Obvykle jsou příběhy s těmito zvířaty spojeny s člověkem, ale ukázalo se, že v tomto příběhu, který se stal virálním, jde o dva psy.

Na Twitteru uživatel @buitengebieden zveřejnil video pět vteřin, což stačilo k rozrušení internetu.

Rozkošné video, na kterém pes pomáhá psovi na vozíku

Ve videu můžete vidět velký význam přátelství. Bílý pes pomohl svému hnědému kamarádovi z kluzké cesty. Bylo skutečně nemožné, aby to tmavé zvíře udělalo samo, protože je postižené a na vozíku.

Rozkošný psík tedy držel v tlamě míček, zatímco jeho psí kamarád udělal totéž, a odtáhl ho na travnatou plochu, aby pokračoval ve hře.

„Přítel je někdo, kdo…“V dojemném videu se píše.

Něžné video psa pomáhajícího psovi na vozíkuZdroj: Capture Instagram

Podle očekávání, video se stalo virálním a lidé ho komentují, někteří zveřejňují videa, která také ukazují vynalézavost psů, zatímco jiní píší nadšené vzkazy.

„Nejlepší pes ve vesmíru“ ; „Proto miluji sociální sítě“ ; „To je smysl opravdového přátelství Psi jsou andělé země“; „Pes tě nikdy neopustí, to říkám z vlastní zkušenosti“.

Níže je video z výběrového řízení, což je pro mnohé poučením:

Přítel je někdo, kdo… pic.twitter.com/TkgISastDn

– Buitengebieden (@buitengebieden) 16. ledna 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.