Accueil » Zvířata » Srdcervoucí video německého ovčáka a dítěte rozrušilo uživatele internetu

Srdcervoucí video německého ovčáka a dítěte rozrušilo uživatele internetu

Srdcervoucí video německého ovčáka a dítěte rozrušilo uživatele internetu

Říká se, že domácí zvíře může být naším nejlepším spojencem za všech okolností. No, je pravda, že tento vztah je upřímnější než kdokoli jiný. Kromě toho mohou být tato zvířata také dobrou společností, když se cítíte osamělí ve své bublině. Ale to nestačí, abychom vám dokázali, že mít psa je to nejlepší! Německý ovčák a dítě mají zřejmě velmi citový vztah. Tato sekvence rozčílila zejména uživatele internetu. Zde jsou podrobnosti, které se dozvíte více!

Německý ovčák: Toto plemeno psů má všechno!

Sharon Welchová vysvětluje, že německý ovčák se od ostatních psovitých šelem liší tím. příjemným chováním. Je příznivkyní tohoto plemene ve Spojených státech. Říká také, že péče o tato zvířata je jednou z jejích vášní! Jako důkaz uvedla: „Jakmile si na ně zvyknete, nemůžete bez nich žít..

Srdcervoucí video německého ovčáka a dítěte rozrušilo uživatele internetuZdroj: Capture Instagram

Dne 31. ledna 2023 zveřejnila tato fanynka německého ovčáka na svém účtu Tik Tok velmi nevídané video. Toto video dokazuje, že tento domácí mazlíček je skutečným nejlepším přítelem nejlepší přítel člověka. Kromě toho PetHelpful sdílel tyto záběry na podporu těchto informací. A není pochyb o tom, že tato nahrávka doslova udeřila na strunu. milovníky zvířat!

Reakce zvířete na dítě!

Zatímco Sharon adoptuje několik plemen tohoto psa, jeden z nich vykazuje větší význam pro dítě. Tento německý ovčák má emocionální rozměr a dítě chrání. její malý človíček . Na dojemných záběrech můžete vidět i čtyřnohé zvíře, které si s dítětem hraje. Může se jednat o neobvyklý případ! Přesto je důkazem toho, že jejich vztah je jedním z nich. upřímnější.

@pureheartgsd1

Němečtí ovčáci jsou nejlepší! Miluji to, co dělám, a miluji tato videa, která pořizuji s našimi štěňaty! Pokaždé mi zlepší den! #pureheartgermansherds #pureheartgsds #gsd #gsddogs #gsdlife #gsdlover #gsdbreeder #dogsofinstagram #dogs #dogsoftiktokviral #dogsoftiktok #gsdoftiktok #gsdofinstagram . #babiesoftiktok #babies #babiesanddogs #dogsandbabie #bestfriends #foreverlove #funny #babygiggles #bestbabysitter

ily (i love you baby) – Surf Mesa

Jaká další roztomilá reakce během videa? Zdá se, že německý ovčák si užívá chvíle s touto malou lidskou bytostí! Na záběrech je psí ocas. několikrát zavrtí když vidí svého přítele. Důvodem je reakce chlapce, který si hraje s míčem. Na konci klipu byla také nahrána fotografie, která potvrzuje, že psi jsou lepšími společníky.

Německý ovčák: Kybernetici byli příjemně dojatí!

Reakce německého ovčáka na roztálo srdce uživatelů internetu! Video nasbíralo více než 700 000 zhlédnutí. Toto dobrosrdečné zvíře chce skutečně vidět svého společníka jen šťastného. Tento přístup mu vynesl všechna ocenění světa!

Dělí se o své štěstí s dítětem! Německý ovčák ukazuje všechny své emoce a svou náklonnost aby naplnil malého. Ale to není všechno! Ukazuje také svou ochranitelskou stránku. Nikdo nemůže pochybovat o tom, že je dobrým strážcem domu a svých pánů! To uklidňuje ty, kteří ho adoptovali, aby čelili případným vnějším nebezpečím. A to je o to zajímavější, když je doma malé dítě!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.