Accueil » Zvířata » Štěně opuštěné na venkově poprvé zažije lásku

Štěně opuštěné na venkově poprvé zažije lásku

Obsah

Na stránkách mladé štěněbyl v zoufalém stavu, ale naštěstí ho objevili dobrosrdeční kolemjdoucí, kteří mu pomohli. náhodou a vzal ho k sobě.

Odnesli si ho, utěšoval ho a dal mu novou šanci na tomto světě, kde je definitivně připraven začít se zotavováním a přejít do nového života! Konečně poznává lásku rodiny, které na něm záleží.

Dnes, rádi bychom vás požádali, abyste zvířata neopouštěli.zejména ne na odlehlém místě, kde je není vidět a kde nemají zdroj potravy.

Všechna zvířata si zaslouží poznat lásku a věřit v ni a také si zaslouží dostat druhou šanci v životě.

Zdroj: Capture Instagram

Důvody, proč se vzdát psa:

Podle nejnovější studie nadace Affinity Foundation „On by to nikdy neudělal“ o opouštění štěňat, hlavní důvody opuštění psů a koček ve Francii v loňském roce byly opět nechtěné vrhy (15,3 %), následované koncem lovecké sezóny (12,6 %), problematickým chováním zvířete (10,8 %), ekonomickými faktory (10,7 %), ztrátou zájmu o zvíře (9,8 %) a stěhováním (8,9 %).

Důvody méně časté důvody pro opuštění byly alergie člena rodiny (4,4 %), narození dítěte (3,9 %), hospitalizace nebo úmrtí majitele (6,0 %), dovolená (1,2 %) nebo strach z nákazy toxoplazmózou během těhotenství (0,5 %).

Mnoho lidé si užívají společnost svého psa nebo kočky a nikdy by je nenapadlo zbavit se zvířete, které je považováno za člena rodiny. V mnoha jiných případech však soužití lidí a zvířat není vždy úspěšné a v některých případech se vztah nezdaří a štěňata jsou opuštěna.

Ne opuštění zvířat:

Přestože společnost obecně směřuje k většímu uvědomění si odpovědnosti, kterou máme vůči svým domácím mazlíčkům a zvířatům. závazek potřebný k životu s nimiBohužel stále existuje mnoho případů opuštění.

V procentech, jsou v menšiněcož představuje méně než 2 % případů. Většina lidí, kteří žijí se psem nebo kočkou, žije šťastně a zodpovědně.

Přesto jsou tato čísla znepokojující a naznačují, že existují. stále mnoho lidí kteří nemají zdravé pouto se svým zvířetem, což znamená silnou odpovědnost a závazek. Pokud neexistuje žádná předchozí vážná úvaha a toto zdravé pouto neexistuje, mohou problémy, které ze společného soužití vyplývají, způsobit vést k opuštění.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.