Accueil » Zvířata » Štěně potká obřího psa a stanou se z nich nejlepší přátelé

Štěně potká obřího psa a stanou se z nich nejlepší přátelé

© Štěně potká obřího psa a stanou se z nich nejlepší přátelé

Není žádným tajemstvím, že malí psi, jako jsou čivavy nebo pomeraniani, mívají osobnosti větší, než je jejich velikost. Někteří z nich se skutečně mohou cítit jako největší pes na světě. Dokonalým příkladem této skutečnosti je toto rozkošné útulkové štěně. Ve skutečnosti tento utekl z jeho chovatelské stanice. Při procházce také potkal německou dogu, se kterou navázal krásné přátelství.

To je neuvěřitelné !

Tento rozkošný příběh se proslavil na sociálních sítích. Záchranná nadace pro toulavé psy skutečně sdílela video, ve kterém můžete ocenit dojemné setkání tohoto maličkého štěněte a velkého psa. Scéna, která zlomila srdce mnoha uživatelům internetu.

Štěně potká obřího psa a stanou se z nich nejlepší přáteléZdroj: Capture Instagram

Když útulek zachránil toto štěně černé a bílé, personál okamžitě poznal, že je to přátelský, hravý malý pes s obrovskou osobností. Ošetřovatelé útulku umístili štěně do jeho vlastní boudy a byli si jisti, že tam bude v bezpečí. Tehdy by je ani nenapadlo, co bude dál.

K přečtení Nešťastný pes, který se na nikoho nedíval, kdo nikdy nepoznal lásku, dostává znovu chuť do života

Štěně potká obřího psa a stanou se z nich nejlepší přáteléZdroj: Capture Instagram
Přátelství jako žádné jiné

Jednoho dne využil chvilky nepozornosti personálu útulku k útěku z kotce, kde byl držen, zatímco čekal na nalezení domova. Poté rychle zamířil k hrací ploše, kde si hráli ostatní psi v útulku. Ale stalo se něco úžasného. Ve skutečnosti, jak můžeme vidět na videu, se malý pes snaží bez obav bavit s jinými velkými psy.

pic.twitter.com/4Tx6BIOaCV

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 13. září 2023

Pozornost tohoto malého pejska však upoutal zvláště jeden, německá doga jménem Sasha. Ten druhý vypadal vedle svého malého nového nejlepšího přítele jako obr. Virální video ukazuje, jak štěně vrtí mikroskopickým ocasem, zatímco vyžaduje pozornost ostatních velkých psů.

Přečtěte si Jaká jsou nejčastější onemocnění psů a koček?

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.