Accueil » Zvířata » Štěně zemřelo po pádu z balkonu bytu

Štěně zemřelo po pádu z balkonu bytu

V období Vánoc a Nový rok, mnoho rodiny se rozhodnou vycestovat do jiných měst nebo zemí a někteří si s sebou berou štěňata nebo domácí mazlíčky, jiní se je rozhodnou nechat ve specializovaných centrech denní péče a hotelech. Někteří majitelé se však rozhodnou ponechat své domácího mazlíčka doma.

Tedy, jedna rodina má zřejmě umožnil svým psům přístup na balkon bytu bez dozoru a jak obyvatelé oznámili místním médiím, jeden z nich spadl ze sedmého patra budovy a byl zraněn. mrtvý na místě.

Jak je patrné z fotografie poskytované uživateli internetu na sociální sítěŠtěně mělo přístup na balkon bytu, kde byla na jedné straně rozbitá mříž, která, pravděpodobněbyl otvor, kterým se zvíře dostalo do prázdnoty. Incident šokoval několik sousedů v okolí a vyvolal v komunitě široký odpor.

Úřady se k incidentu zatím nevyjádřily.

Zdroj: Capture Instagram
Tipy pro péči o psa

Krmení. Je důležité, aby psi měli kvalitní stravu. Diskuse s veterinárním lékařem vám pomůže zjistit, jaké živiny náš domácí mazlíček potřebuje v závislosti na svém plemeni, fyzické kondici a hmotnosti.

Hygiena zvířat. Důležité je udržovat hygienu zvířete: uši, tlamu a srst.

Vlastnit psa je velká zodpovědnost. Přestože jsou tyto tipy pro péči o vašeho domácího mazlíčka jednoduché, měli byste vědět, že budou platit po zbytek jeho života. Péče o vašeho psa nebo o psa, kterého si hodláte osvojit, proto není snadná.

Pohlaďte si svého psa. Opatrné zacházení je pro zdraví vašeho zvířete velmi prospěšné. Udělejte si čas a věnujte se svému psovi.

Dopřejte svému psovi trochu pohybu. Věnujte mu několik minut ve svém dni a hrajte si s ním, ať už si s ním házíte míčem, nebo ho vezmete na dlouhou procházku do parku.

Návštěvy u veterináře. Pro péči o zvíře jsou důležité pravidelné návštěvy veterináře kvůli očkování a povinnému čipování.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.