Accueil » Zvířata » Svého psa najde 10 let poté, co ho svěřil rodině, srdcervoucí shledání

Svého psa najde 10 let poté, co ho svěřil rodině, srdcervoucí shledání

© Svého psa najde 10 let poté, co ho svěřil rodině, srdcervoucí shledání

Ne nadarmo se říká, že psi jsou k lidem nejvěrnější zvířata. Tento dojemný příběh je skutečně důkazem toho, že láska nikdy neumírá. Po letech odloučení se pes a jeho bývalý pán konečně dali dohromady.

Pes: Velké přátelství, které se změnilo odloučením

Manžel z Suzy měl psa, který se k němu choval velmi přátelsky. Jejich přátelství začalo velmi dávno a měli se velmi rádi. Kde byl jeho pán, tam byl i pes. Což svědčí o jejich upřímnosti vzájemná láska.

V současné době je psovi 16 let a bohužel, má artritidu. Je to jakýsi zánět kloubu a způsobuje mu velkou bolest. Navíc je hluchý a to mu stále více ztěžuje život.

Přečíst Zhroucený smrtí svého psa vytváří virtuální svět, kde ji může najít

Po dlouhé době soužití však jejich příběh nabral jiný směr. Ve skutečnosti jeho majitel musel nechat to s někým jiným. Pro oba to bylo velmi těžké období a nejhůře se cítil pes. Nemohl snést, že ho jeho přítel opouští.

Léta plynou a pes se postupně adaptuje na svůj nový život. nicméně po 10 letech odloučení, muž se rozhodl ho navštívit. Reakce těchto dvou starých dobrých přátel byla dojemná. Navíc najdeme video na tik tak.

Dojemné setkání o 10 let později

Obvykle, když se na delší dobu odloučíme od zvířete, mají tendenci na nás zapomínat. To však nebyl případ psa. Opravdu si svého bývalého pána velmi dobře pamatoval. A to je udělalo docela zvláštní shledání.

Postoj tohoto psa dokazuje jeho milující povahu. Jinými slovy, toto zvíře je typ, který se ke svému majiteli velmi připoutá. Také pro tento typ postavy je považován za nejvěrnějšího společníka mužů.

Číst Psi, opravdová mistrovská díla přírody

Nikdo by nevěřil, že pes ano pamatovat si tohoto člověka. Ani ten druhý tomu nemohl uvěřit. Čekal, že ho pes už nepozná. K velkému překvapení všech tomu však tak nebylo. Za deset let se může změnit spousta věcí, ale ne paměť pejska.

Dokonce Uživatelé internetu byli překvapeni vidět reakci psa. Setkání bylo plné emocí a oba byli velmi šťastní. Což nezůstalo bez povšimnutí těch, kteří video viděli na sociálních sítích.

Pes: Reakce uživatelů internetu je neuvěřitelná

Po zhlédnutí sekvence byli uživatelé internetu dojati, aby viděli psí radost. To nečekali zvíře stále pamatuje svého bývalého pána. Což bylo po dlouhých deseti letech odloučení velmi nečekané. Nečekali, že by si zvíře dokázalo uchovat vzpomínky na tohoto muže ve své hlavě.

Mnoho uživatelů internetu si tedy nemohlo pomoct a video nekomentovalo. Někteří chtěli ocenit grandiózní odpovědnost jednotlivce při hledání správného domova pro psa. Zatímco ostatní se zaměřují na dobrý stav mysli pro pejska.

pic.twitter.com/tycmlcrtz2

Přečíst Proměna tohoto opuštěného a umírajícího koně je neuvěřitelná

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 16. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.