Accueil » Zvířata » Tato kočka adoptovaná v útulku je po týdnu přivezena zpět, důvod je úžasný!

Tato kočka adoptovaná v útulku je po týdnu přivezena zpět, důvod je úžasný!

Tato kočka adoptovaná v útulku je přivezena zpět o týden později, důvod je ohromující!

Hlavních důvodů pro vrácení zvířete k adopci může být mnoho. Někteří lidé mohou přivést své domácí mazlíčky zpět, protože nemají dostatek peněz. Může to však být také proto, že si to noví majitelé prostě rozmyslí. To však není případ Bruna. Kocoura, kterého jeho nová rodina přivedla zpět do útulku po pouhém týdnu od adopce. A důvod tohoto rozhodnutí je docela překvapivý. Všechno vám o něm povíme v následujících odstavcích!

Bruno je první kočka v této rodině!

Bruno byl vůbec prvním pro tuto rodinu, protože nikdy předtím žádnou kočku neadoptovali. Zdálo se tedy, že kočičí život ve společnosti milujících nových majitelů probíhá dobře. Dvouletý chlupáč svým novým majitelům neustále projevoval vděčnost. Zvířátko dává najevo svou vděčnost drobnými gesty, která jsou společná všem kočkovitým šelmám.

Tato kočka adoptovaná z útulku je přivedena zpět o týden později, důvod je ohromující!Zdroj: Capture Instagram

Bruno všude následuje své páníčky a dává jim spoustu objetí. Většinu času jim také leze na klín. Nepřestává si říkat o pusinky tím, že svým majitelům dělá přátelské hlavičky. Tímto neustálým vyžadováním náklonnosti si však vysloužil. jeho návrat do útočiště.

Přečíst
Tento řidič autobusu má podezření na problém s majitelem psa, a proto se rozhodne zavřít dveře.

Bruno byl přivezen zpět do útulku!

Brunovi majitelé si mysleli, že je příliš přilnavý. A to se pro ně stalo neúnosné. Proto se ho rozhodli dát pryč. přivést zpět do útulku. Kromě toho si osvojitelé také stěžovali, že kočka byla příliš aktivní. Toto chování je však zcela normální, když se kočka cítí v novém prostředí dobře.

To, že se Bruno konečně dostal z útulku, ho potěšilo natolik, že si večer 15 minut hrál. To však neznamenalo zlepšilo jeho situaci u majitelů. Je zřejmé, že majitelé neumějí interpretovat jednání a gesta své nové kočky. Ve skutečnosti jsou toho schopni pouze zkušení majitelé.
Tato kočka adoptovaná z útulku je po týdnu přivezena zpět, důvod je úžasný!Zdroj: Capture Instagram

Chat: Brunův příběh obletěl web!

Pracovníci útulku byli ohromeni, když si museli Bruna vyzvednout. Nemohli uvěřit kočičímu příběhu a okamžitě ho zveřejnili na své stránce na Facebooku. Příspěvek byl tisíckrát sdílen lidmi a napadl Internet. To, co zažil, se zřejmě dotklo srdcí mnoha milovníků koček.

Příspěvek také usnadnil hledání nového domova pro Bruna. Vedoucímu útulku se podařilo shromáždit více než 50 žádostí o adopci. Jeho příběh také pomohl rodinám adoptovat ostatní kočky v útulku. Výsledkem je, že mnoho chlupatých kuliček dostalo nový začátek. Pokud jde o Bruna, malý kocourek byl opět adoptován. Přejeme mu hodně štěstí a doufáme, že tentokrát bude v dobrých rukou.

Přečtěte si více
Zde jsou 4 nejdražší plemena koček

pic.twitter.com/DQ2VRq9tMV

– nelimar (@nelimar165) 1. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Zde jsou nejlepší cvičení, která můžete provádět se svým psem doma!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.