Accueil » Zvířata » tato kočka se proslavila pitím z dávkovače vody

tato kočka se proslavila pitím z dávkovače vody

Video: Tato kočka se proslavila pitím vody z automatu na vodu

Kočky se staly velmi oblíbenými domácími mazlíčky díky své něžnosti a nezávislosti. Dobrodružství a dovádění těchto společníků často vzbuzuje vzrušení a zvědavost. Proto když většina lidí vidí, že jejich domácí mazlíček dělá něco zábavného, první, co udělá, je, že si vezme svůj mobilní telefon a zaznamenejte tento okamžik.

Kočky žijí s lidmi od pradávna. Ve skutečnosti byly velkým pomocníkem starověkých civilizací, lovily škodlivé hlodavce. Podle studií zveřejněných v časopise Science bylo v roce 2004 zjištěno, že kočkovité šelmy provázejí člověka již více než 9500 let. K tomuto závěru se dospělo po nálezu mršiny tohoto zvířete, která byla pohřbena více než tisíc let.

Na druhou stranu není pochyb o tom, že tyto kočkovité šelmy většinu lidí zaujaly a svedly. Jejich přitažlivá osobnost a šarm z nich dělají hrdiny tisíců fotografií, vtipná videa.

Přečtěte si více
Jak snadno poznat, že je vaše kočka nemocná

Existuje mnoho videí, na kterých kočky tančí, mluví a dokonce otevírají dveře domu. Ve skutečnosti se tato roztomilá videa dotkla některých lidí natolik, že si poté adoptovali kočku.

Tato zvířata jsou obzvláště úžasná. Ale už jste si někdy představili, že byste viděli kočku pít vodu přímo z dávkovače? Ačkoli se to může zdát překvapivé, není to nemožné. To je to, co se stalo videem, které se stalo virální na sociálních sítích.
Video: Kočka, která se stala virální, protože pila vodu z automatu.Zdroj: Capture Instagram

Kočka s úžasnými schopnostmi

Uživatel Twitteru zveřejnil video kočky, která dokázala pít vodu z dávkovače. Neobvyklé záběry doprovodil následujícím popisem: „Když říkám. Kočky jsou samostatnější, to je to, co mám na mysli.

Video skutečně ukazuje kočku s vyvinutou vynalézavostí, která jí umožňuje postarat se sama o sebe. A to i bez toho, aby musela volat svého pána pro své potřeby.

Přečtěte si více
Proto si psi schovávají jídlo a předměty v posteli

Uživatel Brian Duart natočil přesný okamžik, kdy se jeho kočka přiblíží k dávkovači vody. Poté zvedne tlapkou páčku a napustí se. Video má v současné době více než 1,8 milionu zhlédnutí.

Kočičí výkon tak skutečně vyvolal zvědavost mnoha uživatelů internetu.

Výsledkem je, že video nasbíralo více než 76,2 tisíc lajků na sociální síti Twitter. Několik uživatelů komentovalo tuto neuvěřitelnou událost: „Nevládnou světu, protože nechtějí“, „Jaká láska k této malé kočce“, „Kočka je mnohem chytřejší než mnozí v mé společnosti“, „Moje kočka se sama obsluhuje“, „Pokud to nenatočíte, nikdo vám neuvěří“.

pic.twitter.com/qw9gLIanPH

Přečtěte si více
Video: Knězova legrační reakce na páření psů uprostřed mše svaté

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 9. března 2023

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.