Accueil » Zvířata » Tato rozkošná kočka ukradne všechna srdce, ale také vaše peníze, neuvěřitelné!

Tato rozkošná kočka ukradne všechna srdce, ale také vaše peníze, neuvěřitelné!

Její majitelé byli zmateni, když zjistili, že jejich kočka vždy přináší peníze domů. A co víc, kočka to dělá denně, dokud se neobjeví policie. Proč se však chlupáč takto chová? To hned zjistíme!

Tato kočka je jiná než ostatní!

Je běžné, že kočkovité šelmy jsou poněkud zvláštní zvířata, ale ne v takové míře jako kočky. přinášejí peníze svému majiteli. Přesně to však zažila Cindy Charlesová s kočkou, kterou adoptovala z útulku. Vybrala si poměrně staré klubko chlupů.

Pod vedením úředníků útulku se rozhodla nechat kočičku chovat jako obvykle. Paní ji nechala přicházet a odcházet do domu a z domu.

Přečíst
Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla vzkaz, který ji šokoval.

Kočka se však začala chovat jinak již den po svém příchodu do rodiny. Kočka se zejména vrátil do domu Cindy Charlesové s penězi. Nevěděla, odkud ta chlupatá koule vzala dolarové bankovky.

Přesto je denně a na nějakou dobu přináší zpět. Záhada však mohla být konečně vyřešena, jakmile do jejího domu dorazila policie.

Záhadný dopis, který Cindy dostala!

Cindy Charlesová se dvakrát nerozmýšlela, když její kočka Tabby přinesla domů peníze. Prostě si peníze vzala a kdo by to neudělal?

Ale věci se staly podivnými, když dostala záhadný dopis. Mladá žena zpanikařila, když si přečetla, co v něm bylo napsáno.

Přečtěte si více
Jak si kočka vybírá, s kým chce spát? Zde je 5 příčin

Dopis Byl napsán v čínštině, kterou si Cindy musela nechat přeložit, aby pochopila, co je na něm napsáno. A z obsahu ji zamrazilo, anonymní odesílatel ji žádal, aby se zbavila kočky.

Tato rozkošná kočka krade všechna srdce, ale také vaše peníze, neuvěřitelné!Zdroj: Capture Instagram

Cizinec požádal mladou ženu o tuto protislužbu, protože už dostala všechny peníze. Rozhodla se však, že o tom, co zažila, nikomu neřekne!

Chat: Policie zazvonila u Cindyiných dveří!

Přestože se Cindy Charlesová rozhodla mlčet. To jí však nezabránilo v tom, aby se uvnitř vařila. Mladá žena se totiž bojí, co se v tomto poněkud matoucím dobrodružství stane dál.

Zdá se však, že věci nepůjdou podle jejích představ. A to z dobrého důvodu, objevila se policie v jejím domě, když už si myslela, že je příběh s kočkou za ní.

Přečtěte si více
Jak zjistit, zda má váš pes zánět ucha, jaké jsou příčiny a možnosti léčby

V panice si přísahala, že už kočku z domu nepustí. Když policie do jejího domu, na kočku se neptali.

Mladá žena tak mohla klidně dýchat, protože úřady o jejím neobvyklém příběhu nevědí. Otázkou však zůstává: proč jsou v jejím domě?

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.