Accueil » Zvířata » Tato žena prozradila, jak jí pes pomohl z hluboké deprese

Tato žena prozradila, jak jí pes pomohl z hluboké deprese

Tato žena prozradila, jak jí její pes pomohl z hluboké deprese

V životě jsou události, které nás mohou přivést k depresi. Když k tomu dojde, pomoc od lidí kolem nás je nejlepší způsob, jak nás uchránit před pádem pod hladinu. Clare Wareová byla obětí tohoto depresivního pocitu. Měla zvláštní případ, protože v této fázi se mohla spolehnout na svého psa. Pes ji v těžkých chvílích podporoval! Více o proměně této Britky se dozvíte na následujících řádcích!

Příbuzný poradil Clare vlně, aby si pořídila psa!

Clare Wave je občanem Anglie v Epsonu. Upadla do deprese, když dosáhla čtyřicátých narozenin.. Už se o sebe nechtěla starat. Dokonce ani sprchování už pro ni nebylo zvykem. Příbuzný jí navrhl, aby si pořídila psa.

Všechno to už zažila. téměř 6 let. S nikým nemluvila. Bylo to zřejmé, protože i když šla nakupovat, nevycházela z domu. Potřebovala společnost a pes je pro ni ideální!

Přečtěte si více
Tohle je, když se ze štěněte opravdu stane dospělý pes

Čas plynul a roky letěly. Přítel mu poradil, aby si adoptoval psa. To je zdůrazněno jako způsob, jak zlepšit jeho duševní zdraví.

Tato žena odhaluje, jak jí její pes pomohl dostat se z hluboké depreseZdroj: Capture Instagram

Takže paní skončila podle této rady. Řekla: „Dlouho jsem o tom přemýšlela. Nebyla jsem si jistá sama sebou, protože jsem dlouho bojovala se svými temnými myšlenkami. Už jsem žila se svými papoušky, ale věděla jsem, že pes bude jiný.

Nastal čas, aby Clare provedla adopci!

Poté, co se rozhodla pořídit si psa, pak si vzala Beu. Clare okamžitě propadla jejímu kouzlu. Jméno psa poznamenalo příběh jejího života.

Psu byly pouhé dva měsíce když si ho vzala. Po nějaké době se zdálo, že jsou nerozluční. Z Clare a Medvěda se tak stali nejlepší přátelé.

Ke čtení
Dojemný příběh kočky Duo, která se narodila se „dvěma tvářemi“ a kterou nikdo nechce adoptovat

Britka vypověděla, že pes měl toto jméno předtím, než ho adoptovala. Považovala to za znamení, protože stejnou přezdívku měl i předtím.

Žena odhaluje, jak jí její pes pomohl z hluboké depreseZdroj: Capture Instagram

V současné době, je stále lepší a lepší. Stále musí bojovat s fibromyalgií, ale pes je tu vždy pro ni. Medvěd ji doprovází ve všech obdobích zotavování jejího majitele.

Pes jí pomohl dostat se z této depresivní fáze!

Clarein život se tolik změnil od příchodu psa! Stala se zářivou a společenskou. Navazuje přátelství. A to tím, že venčí svého společníka Medvěda, když si povídá s ostatními majiteli psů. Také se začleňuje do společnosti tím, že vykonává dobrovolnickou práci.

Britka pak dospěla k závěru, že „Můj pes mi pomáhá otevřít se světu už jen tím, že je mi nablízku. Nikdy se s ním necítím osamělá. Vždycky mi připomíná, že je zásadní dívat se dopředu . Skutečné dobrodiní pro ženu, která souhlasila s tím, že se bude řídit radami svých blízkých, aby se dostala z deprese!

Přečtěte si více
Tohle je důvod, proč kočky tak milují kartonové krabice

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.