Accueil » Zvířata » Těchto 5 běžných produktů může vaši kočku zabít, pozor!

Těchto 5 běžných produktů může vaši kočku zabít, pozor!

Je důležité, abyste byli informováni a věděli, jak tyto produkty, potraviny nebo rostliny rozpoznat a držet je dál od sebe. od vaší kočky.

Zde je kompletní seznam běžných věcí, které mohou vaši kočku zabít:

1. Bělidlo :

Běžně se vyskytuje v horkém počasí, že se kočky snaží pít vodu odkudkoli. Zejména pokud je jejich miska na vodu prázdná, mohou se pokusit pozřít tekutinu z jiných míst. Pokud jste nedopatřením zapomněli kbelík s bělidlem, který jste použili k úklidu, může to mít v závislosti na požitém množství smrtelné následky.

2. Barva :

Různé typy barev se skládají z pigmentů, pojiv, rozpouštědel, změkčovadel a dalších prvků. Všechny jsou škodlivé pro zdraví střev vaší kočkyZejména rozpouštědla však mohou způsobovat halucinace, silné vnitřní bolesti, záchvaty, epilepsii, kóma a dokonce srdeční arytmii.

3. Zubní pasta :

Zubní pasta nebo pasta na zuby obsahuje velké množství chemických látek, jako je fluorid nebo abraziva (sůl). Zejména fluoridy jsou pro zdraví kočky velmi škodlivé a nebezpečné.

Zdroj: Capture Instagram

Může způsobit nervové poruchyMůže způsobit pálení žáhy, zvracení a vnitřní poranění. Z dlouhodobého hlediska může způsobit inkontinenci a dokonce i smrt. Proto je velmi důležité zabránit kočce v přístupu k tomuto přípravku.

4. Syrové ryby :

Nejedná se o Není vhodné nabízet kočce syrové ryby.I když máte zbytky sašimi. Syrové ryby totiž mohou obsahovat bakterie, které mohou být pro kočku zvyklou na suché krmivo velmi nebezpečné. Na druhou stranu byste měli být opatrní také u kostí, které jsou jednou z hlavních příčin perforace střev u koček.

5. Tabákový kouř :

Jako pro lidiTabákový kouř může u koček způsobit rakovinu. Pokud tedy kouříte, mějte větrací otvory dokořán, kouřte co nejvíce venku a kouř vždy vyfukujte směrem ke stropu.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.