Accueil » Zvířata » Teenager zabil rodinného psa tím, že ho dal do sušičky kvůli výzvě na TikToku

Teenager zabil rodinného psa tím, že ho dal do sušičky kvůli výzvě na TikToku

Teenager zabije rodinného psa tím, že ho dá do sušičky kvůli výzvě na TikToku

Některé výzvy TikTok se změní ve skutečnou tragédii! Tentokrát se pes stal obětí skutečné tragédie, která ho nakonec stála život. Šestnáctiletá dívka se bavila tím, že ho dala do sušičky. Zde je celý příběh!

Někteří teenageři se skutečně zaměřují na své psy!

Dotyčný pes je roztomilá čivava! A byl mu asi rok. Všechno se to stalo v Sedanu, ve městě, které má být velmi klidné. A tohle výzva na TikTok způsobil jeho smrt!

Vše vychází z hesla doslova z hororu. Vynálezci této slavné výzvy ji nazvali : „Čepice, nebo bez čepice?“. Tito teenageři útočí na svého psa, aby se zviditelnili na webu.

A vzhledem k počtu zhlédnutí to funguje. Přitom se o události dozvěděly i příslušné úřady. Koncept je jednoduchý, protože stačí umístit psa. do sušičky. Dívka pak natočí, co se děje.

Čivavino utrpení bylo plně zaznamenáno na jejím telefonu. Poté dívka zveřejnila, co viděla. „L’Ardennais“velmi oblíbený účet na TikToku, který se chtěl podílet na přípravě podrobně popsat fakta a vyjádřit se k nim.

Čivavy nejsou jedinými oběťmi této ohavnosti!

Opět podle „L’Ardennais“.dívka s velkým potěšením sledovala, jak pes umírá. A nebyl to ani její vlastní, ale její sestry. ! Zatím není známo, jaká opatření úřady přijaly.

Podle jiného TikTokeuse: „Vytáhla ho a natočila video, kde pejsek umřel na podlaze a ona vyprskla smíchy“. Osoba, která video komentovala, samozřejmě není vůbec nadšená z toho, co se děje.

Teenager zabije rodinného psa tím, že ho vloží do sušičky pro výzvu TikTokZdroj: Capture Instagram

Tím ale tento strašný příběh nekončí! Dotyčný teenager udělal další oběti. Ve skutečnosti napadla další zvířata, aby znásobila svá zvěrstva. Naštěstí její matka rychle zasáhla a přivolala pomoc.

Tato výzva inspirovala ke stejnému činu i další mladé lidi! Tak tomu bylo i v případě tohoto amerického zaměstnance, který byl těsně zachránil díky jeho výkřikům bolesti. Další pes takové štěstí neměl. Podlehl zraněním, která mu způsobil jiný teenager.

Případu tohoto psa se ujalo sdružení na ochranu zvířat!

Sabrina, prezidentka Ligy v zájmu společnosti a zvířat nebo “ Lisa“se rozhodla zasáhnout. K tomu využila platformu TikTok, aby tyto osoby odsoudila. kruté činy. Následně využila policejní razie.

Její názor je v případě tohoto psa kategorický. Podle ní: „Doufám, že soud něco udělá. […] Musí být potrestána.“. Dodal, že tato událost byla důsledkem. poruchy chování kterou je třeba co nejdříve léčit.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.