Accueil » Zvířata » Tento králík je nejlepším přítelem celé psí smečky, neuvěřitelné přátelství

Tento králík je nejlepším přítelem celé psí smečky, neuvěřitelné přátelství

© Tento králík je nejlepším přítelem celé smečky psů, neuvěřitelné přátelství

Není neobvyklé vidět vedle sebe zvířata dvou různých druhů. Někteří dokonce tvoří velmi těsná spřízněná pouta. Navíc spoluvina mezi tímto králíkem a těmito pejsky je toho důkazem. Ve skutečnosti žijí ve stejném domě a stali se nejlepšími přáteli. Zde jsou podrobnosti.

Králík: Velmi speciální školka

Žena jménem Marni vlastní psí školku. Jedná se o místo, kde majitelé svěřují péči o psa na jeden den i déle. Může to být proto, že majitel jede na výlet nebo dokonce na dovolenou.

Marni přijímá několik psů ve svém domě, ve svém obývacím pokoji. Mnoho jeho klientů mu příležitostně svěřuje svého psa. Poslední jmenovaný měl také a malý králík. Zvíře, které by si se psy a priori moc nerozumělo.

Přečíst Králík pomáhá pečovat o koťata kočky, kterou zachránila její rodina

Malý se však nezdál nebýt rušen podle situace. Což udělalo dojem na tisíce lidí. Opravdu, přestože je králík celý den obklopen pejsky, zdá se, že si na to zvykl. Navíc se toho druhého nebál. A to i když některé mohou být vzhledem k jejich velikosti zastrašující.

Naopak, Waltere, zdálo se, že králík si společnost těchto velkých zvířat užívá. Zdá se, že se oba druhy dokonce spřátelili. Vycházeli spolu dobře a trávili spolu veškerý čas. Fakt, který mnohé uživatele internetu překvapil.

Malé zvíře, které si užívá společnost psů

Marniin králíček cítil velmi pohodlný mezi mnoha psy kolem něj. Ve skutečnosti od prvního okamžiku, kdy žena musela Waltera seznámit se psy, dbala na to, aby byla velmi opatrná. Věděla, že to jsou dva druhy, které spolu nejsou zvyklé vycházet.

Musela proto udělat vše pro to, aby králíka uklidnila. Aby se i přes přítomnost těchto zvířat cítil bezpečný. A také proto, aby se nedostal do stresu a nakonec neutekl.

K přečtení Dotýká se svého králičího ocasu, když spí, její reakce vás zaujme!

Navíc psi neměli problém přijmout králíka. Navzdory všem předpokladům se ukázali velmi vstřícný Králík Walter se pak velmi rychle cítil mezi pejsky v pohodě.

Králík také rychle přilnul k pejskům ve školce. Zdá se, že mezi zvířaty bylo vytvořeno pouto. Interakci mezi zvířaty natočila Marni, která ji následně nahrála na síť Tik tak.

Králík: Spoluúčast, která nechává diváky beze slov

Tváří v tvář této dojemné spoluvině mezi pejsky a králíkem Marni zůstali uživatelé internetu beze slova. Nepředstavovali si, že by tyto dva druhy mohly mít a taková spřízněnost. Bylo to však velmi reálné.

Tento vztah byl navíc pro oba druhy výhodný. Umožnilo jim to se vyvíjet. Na jedné straně králík Walter učí psy být jemný a společenský. Na druhou stranu přítomnost králíků učí Waltera důvěřovat jiným druhům, zejména psům. Navíc ho to učí postarat se mezi nimi sám o sebe.

pic.twitter.com/fhaX4Nnv4n

Přečtěte si Tito králíci velikosti psa jsou zachráněni na poslední chvíli

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 16. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.