Accueil » Zvířata » Tento malý pes, který byl 8 let na řetězu, chce nyní objevovat svět

Tento malý pes, který byl 8 let na řetězu, chce nyní objevovat svět

Tento malý pes, který byl 8 let na řetězu, chce nyní objevovat svět

Tento pes Choupette byl osm let po sobě uvázán na řetězu na dvoře. Naštěstí ji v Rumunsku našli nějací lidé a zachránili ji. Sdružení Coeur d’Asha udělalo vše pro to, aby se postaralo o její výjimečný a nepříznivý případ. Po několikadenní úpravě se této chlupaté šelmě konečně vrátil elán a výkonnost. V tomto článku vám přiblížíme jeho příběh a nelehkou cestu. Podrobnosti!

Bolestivá minulost Choupette!

Choupette, malý pes, strávila polovinu svého života na řetězu. na dvoře v Rumunsku. Je třeba poznamenat, že dlouhodobé držení na řetězu může u psů způsobit zdravotní problémy a problémy s chováním. Nejčastějšími příznaky jsou úzkost, deprese, letargie a agrese. To však není všechno! Choupette také trpí podvýživou. Totéž platí pro jejího společníka Moustika.

Tento malý pes, který byl 8 let na řetězu, chce nyní objevovat svět.Zdroj: Capture Instagram

Psi jsou také společenská zvířata, která potřebují interakci a stimulaci pro své duševní a fyzickou pohodu. To bohužel nebyl případ tohoto nebohého pejska! Zatímco někteří jsou hýčkáni a opečováváni, ona byla týrána a zanedbávána. Naštěstí ji zachránilo sdružení Coeur d’Asha. Byla poslána do Francie, kde našla náhradní rodinu!

Přečtěte si více
Zde je 5 velkých osobností koček podle studie

Sdružení se o vše postaralo!

Sdružení Coeur d’Asha se naštěstí o Choupette dobře postaralo! Tento pes je rychle poslán do Francie, aby se integroval. milující domov. Po několika týdnech začala Choupette rozkvétat a užívat si života. Stal se z ní dynamický pes a začala dobře jíst. Nejraději ze všeho prozkoumává své okolí. Její schopnost přizpůsobit se novému prostředí se však vyvíjí poměrně pomalu.

Na první pohled měla Choupette obtížné přizpůsobit v jejím prostředí ve Francii. Postupem času si nový život oblíbila a začala si užívat hezké chvíle s rodinou. Nyní je z ní pes plný energie a nadšení. Její radost ze života zasáhla srdce ženy, která se ji rozhodla adoptovat. Můžeme říci, že Choupette nyní získala od své nové rodiny mnoho lásky.

Fena: Šťastný konec pro Choupette!

Najít milující rodinu, která by se o Choupette postarala, nebylo snadné. A když si vzpomenete na její minulost, je těžké doufat, že by mohla být znovu šťastná. Přesto si tento pes zaslouží pozornost a lásku. Naštěstí se jí sen se stal skutečností. Chlupáč se konečně dočkal šťastného konce svého příběhu.

Tento malý pes, který byl 8 let uvázaný na řetězu, chce nyní objevovat svět.Zdroj: Capture Instagram

Někteří domácí mazlíčci nemají takové štěstí jako tento pes. Mnozí z nich nadále tiše trpí kvůli týrání. Naštěstí existují organizace jako Coeur d’Asha, které jim pomáhají. hájit jejich práva. Choupette nyní může žít šťastný a spokojený život. Dejme všichni těmto zvířatům v nouzi druhou šanci!

Přečtěte si více
Vidí vaše kočka barvy, nebo jen černobíle? Zde je odpověď

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.