Accueil » Zvířata » Tento mladý toulavý pes doufá, že konečně najde rodinu, která zapomene na svou minulost

Tento mladý toulavý pes doufá, že konečně najde rodinu, která zapomene na svou minulost

© Tento mladý toulavý pes doufá, že konečně najde rodinu, která zapomene na svou minulost

V srdci ostrova Réunion se odehrává dojemný příběh. Je to Amé, mladý 2letý pes Cane Corso. Zničena léty putování, touží najít rodinu, která vymaže stíny její bolestné minulosti. Hostitelská rodina, kterou přivítala hostitelská rodina, nyní hledá trvalý domov v regionu PACA. Zjistěte, jak můžete Amé do života přinést štěstí tím, že jí dáte šanci na lásku a bezpečí!

Amé: Pes na cestě k uzdravení!

Amé, mladý kříženec Cane Corso, prošel léta toulek a násilí. Dost na to, aby na něm zanechal nesmazatelné stopy. Na ostrově Réunion byl tento pes nalezen hubený a zoufalý, na pokraji přežití.

Za tímto utrpením se však skrývá příběh o odolnosti. Každý den je krok k uzdravení. Každý pohled tohoto psa je tichým svědectvím o její neukojitelné touze po pohodlí a lásce.

Přečtěte si Na ulici najdou kostlivce a s překvapením vidí, že ještě dýchá

Tento mladý toulavý pes doufá, že konečně najde rodinu, která zapomene na svou minulostZachyťte facebook

Kromě své bolestné minulosti tento pes ztělesňuje naději. V teple pěstounské rodiny začíná Amé znovu budovat své sebevědomí. Každé gesto něhy se stává krokem k bonbón.

Emocionální jizvy ustupují možnosti nového života, prodchnutého sdílené štěstí. Hluboký pohled tohoto psa, kdysi plný smutku, nyní odhaluje volání po náklonnosti a ujištění.

Amé: rozkvět jemné duše

Díky odolnosti, která tohoto psa charakterizuje, našla útočiště v pěstounské rodině, kde si mohla přestavět život. Tato výjimečná pejska ji odhalila zlatá postavavyjadřující přetékající něhu.

Ano, tento pes se rád mazlí a sdílí sladké chvíle s dětmi. Odhaluje tak své ochranná povaha. Loajální a oddaná se proměnila v ideální společnici, připravenou bránit svou rodinu a vážit si každého okamžiku štěstí.

Přečíst Pes se stěhuje do domova důchodců, aby nebyl odtržen od svého majitele

Tento mladý toulavý pes doufá, že konečně najde rodinu, která zapomene na svou minulostZachyťte facebook

Navzdory tomu všemu se léta bloudění podepsala na Améině zdraví. Utrpení osteoartróza, dysplazie kyčelního kloubu a křehké koleno, tato fenka vyžaduje zvláštní péči. Jeho nároky na fyzickou aktivitu jsou však mírné, což z něj dělá dokonalého společníka do klidné rodiny.

Na toto, měsíční injekce proti artróze a pro její pohodu je nezbytná vhodná strava. Amé dobře vychází s klidnými psy, ale kočky mezi jeho přátele nepatří. Dravý pud tohoto psa vyžaduje mimo jiné zabezpečenou zahradu.

Pes hledá soucitný domov

Kromě zdravotních problémů tento mladý pes Cane Corso touží najít a soucitný domov. Jeho potřeba lásky a bezpečí se mísí s klidnou a moudrou povahou. Procházky na vodítku a uvazování odhalí poslušnou společnici, připravenou sdílet svůj život s pozornou rodinou.

Těžká minulost se zkrátka postupně rozplyne a uvolní místo jemné a milující duši. Améina odolnost se stává zdrojem inspirace. Výzva proadopce zodpovědná zní to jako šance pro tuto fenku. Příležitost najít domov, kde budou pochopeny a respektovány jejich specifické potřeby.

Přečtěte si Proč se váš pes před spaním převaluje? Zde je odpověď od odborníků!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.