Accueil » Zvířata » tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, překvapení bude velké

tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, překvapení bude velké

Video: Tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, překvapení bude velké

Od dávných dob mají kočky zvláštní, dokonce nadpřirozený vliv. To platí pro velkou část lidstva a v mnoha kulturách. Pro Egypťany byly ve skutečnosti pozemskými reprezentacemi bohyně Bastet s ženským tělem a kočičí hlavou.

Kromě toho, ve středověkuVe středověku je inkvizice považovala za ďábelské projevy. Známky plodné fantazie, která zanechala stopu v tradicích, jež přežily až do dnešních dnů. A které lze dodnes nalézt v mnoha fiktivních produktech.

Kočky doprovázejí v tradičních dětských příbězích provázejí čarodějnice. Záhadně se usmívají, jako Cheshireská kočka, kterou vytvořil Lewis Carroll pro Alenčina surrealistická dobrodružství; rakouský fyzik Erwin Schröedinger ji použil k ilustraci paradoxu, který pro mnohé osvětluje jednu z mála populárních částí kvantové fyziky.

Přečtěte si více
Zde jsou skutečné důvody, proč kočky olizují své majitele

Tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, přesto zůstane němý.

Kočky jsou nezávislé, inteligentní a chytré. A jak ukazuje toto video, jsou chvíle, kdy jsme pro ně my lidé naprosto zbyteční.

Ve skutečnosti si myslíme, že nás potřebují. Přesto tomu tak vždy není. Jak vidíte, stavební dělník viděl kočku v jámě hluboké asi čtyři metry. Zvíře bylo bez jídla a vody. Muž si tedy myslel, že je jeho povinností sestoupit dolů a kočku zachránit.
Tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, překvapení bude velké.Zdroj: Capture Instagram

Ale tato kočka měla naprosto nečekanou reakci. Kočka, která ho jistě vnímala jako hrozbu, náhle vyskočila a vyšplhala po svislých stěnách jámy. A utíkala pryč!

Zde je video. Je to vtipné, ano. Ale také významné. Takže až příště uvidíme kočku a budeme si myslet, že je bezmocná, ujistěme se, že nás opravdu potřebuje.

Přečtěte si více
Vezme si domů zvíře a spí s ním, dokud jí neřeknou, že jeho chov je nezákonný

pic.twitter.com/NRfOrs3LEz

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Žena přejela psa, veterinář zjistil, že je to jiné zvíře

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.