Accueil » Zvířata » Tento pes bojuje o záchranu svých štěňat po zemětřesení (Video)

Tento pes bojuje o záchranu svých štěňat po zemětřesení (Video)

Video: Tento pes bojuje o záchranu svých štěňat po zemětřesení

Šokující snímky. V těchto dnech se nejen lidé uvěznění v sutinách po zemětřesení v Turecku a Sýrie, kteří jsou zachraňováni, ale také domácí zvířata. V posledních dnech se na internetu objevilo video, na kterém se fenka snaží zachránit svá štěňata.

Zemětřesení o síle 7,8 stupně Richterovy škály, které v pondělí zasáhlo Turecko a Sýrii. 6. února zahynulo více než 20 000 lidí, zatímco počet zraněných každým dnem stoupá.

Fena se ze všech sil snažila zachránit svá štěňata. Snažila se tlapkami a tlamou odstranit kameny, aby osvobodila svá dvě novorozená štěňata, která zasypalo zemětřesení. Situaci viděl jeden muž a podařilo se mu je zachránit. Poté vrátil štěňata psovi; jsou to nyní v perfektním stavu.

Video: Tento pes bojuje za záchranu svých štěňat po zemětřeseníZdroj: Capture Instagram

Kromě toho pes také byl nalezen napůl pohřbený. Hlavu měla venku, ale celé tělo bylo pod spadaným materiálem. Zatímco se ji snažili dostat ze skal, dostala vodu.

Kromě toho kočky byly také ovlivněny. Jedna kočka byla uvězněná a nemohla se dostat ven, záchranářům se ji nakonec podařilo vyprostit a dostat do bezpečí.

72 hodin od začátku zemětřesení

Situace v Turecku a Sýrii je katastrofální. Hodiny ubíhají a šance na nalezení dalších přeživších se snižují. Sedmdesát dva hodiny po začátku tragédie, příbuzní stále pátrají po možných obětech. Stejně jako tento pes, který hledal svá štěňata.

Při přírodní katastrofě v Turecku a Sýrii zahynulo více než 21 000 lidí. Podle tureckých úřadů zemřelo v zemi nejméně 17 674 lidí, zatímco Sýrie hlásí 3 377 mrtvých, takže celkový počet potvrzených obětí je 21 051.

pic.twitter.com/elAIQ542vE

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10. února 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.