Accueil » Zvířata » Tento pes byl všemi odmítán, tento dojemný příspěvek na webu jí změní život

Tento pes byl všemi odmítán, tento dojemný příspěvek na webu jí změní život

Poté, co byl tento pes několik měsíců ignorován v útulku, byl nakonec adoptován. Její adoptivní domov ji našel na sociálních sítích. Celý její příběh je popsán v tomto článku. Doufáme, že si ho rádi přečtete!

Fena: Těžké čekání!

V listopadu 2022 přivítal útulek Stafford County ve Virginii nového člena. Jmenuje se Sky. Je to fenka 3 roky opuštěná bývalým majitelem. Toto zvíře strávilo v tomto zařízení několik měsíců.

Čekala na adopci milující rodinou. Zdálo se však, že Sky nepřitahuje zájem návštěvníků v útulku. Žádná žádost o adopci jí není adresována! Čekala tedy několik týdnů, než se jí splní její nejdražší sen.

Přečtěte si více
Tato kočka není šťastná, že čeká na psa při snídani (Video)

Útulek zveřejnil na své stránce na Facebooku zprávu v. s cílem nechat psa adoptovat zvíře. Tato myšlenka byla účinná a brzy po svém zveřejnění se stala populární. Středisko informovalo o opuštění zvířete.

Útulek několikrát zveřejnil jeho profil na sociálních sítích. Nedostalo se mu však žádné odpovědi. Útulek neobdržel žádné e-maily, telefonáty ani žádosti o návštěvu. Přesto se pes neztrácí naději najít své štěstí v rodině.

Publikování na sociálních sítích

Útulek popsal Sky jako lepšího společníka a vyjádřil svůj sen o nalezení domova. Publikaci doplnila fotografie psa. Zvířecí centrum vyjádřilo naději, že fotografie někoho povzbudí k adopci pejska.

Příspěvek skutečně vyvolal velký zájem. Získal 68 000 sdílení a přibližně 5 000 komentářů. Po tomto zveřejnění se mnoho lidí chtělo s pejskem setkat. Sky se skutečně stala velmi populární po sdílení jeho profilu!

Přečíst
Tento pes každý den čeká na řidiče popelářského vozu, dojemný příběh!

Vedoucí střediska uvedl, že mu kvůli adopci psa zvoní telefon. Poté uvedl, že : „Telefon zvoní celé dopoledne, máme spoustu vzkazů…“.. V důsledku toho nebyli schopni reagovat na všechny tyto žádosti vzhledem k jejich velkému počtu.

Po 24 hodinách našla Sky náhradní domov. Majitel hledal zejména dospělého psa pro své dítě. Toto zvíře se rádo stará o děti. O co jde? svádět svého nového pána. Tato žena se ho bez váhání rozhodla adoptovat!
Tohoto psa všichni odmítali, tato dojemná zpráva na webu jí změní životZdroj: Capture Instagram

Fena: Sky získala srdce rodiny

Tento krátký příběh je odhalena na facebookové stránce útulku! Tento bývalý obyvatel zvířecího centra konečně našel náhradní domov.

Vzhledem k velkému počtu žádostí nebylo možné odpovědět všem. Tímto se omlouváme těm, kteří odpověď nedostali!

Přečtěte si více
Jak často koupat kočku

Útulek znovu poděkoval domovu za přijetí psa zpět do svého domova. Úředníci centra se také zdáli být potěšeni svým dobrým skutkem pro Sky.

Pro abyste si tento dobrý okamžik zapamatovaliPožádali adoptivní rodinu o poslední fotografii. Tato vzpomínka vyvolala rozruch na sociálních sítích. Přejme jim jen štěstí a radost ze života!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.