Accueil » Zvířata » tento pes jezdí každý den sám autobusem do parku

tento pes jezdí každý den sám autobusem do parku

Pes je jedním z nejinteligentnějších zvířat na planetě. Od té doby, co chodí vedle nás, prokázal velkou schopnost podporovat nás při nejrůznějších úkolech.

Ačkoli stimulace hraje důležitou roli ve vývoji psí inteligence, některá plemena vynikají úžasnou schopností soustředit se nebo pochopit a naučit se nové povely.

Tento pes jezdí každý den sám autobusem do parku.

Seznamte se s tímto slavným psem ze Seattlu. Černý mix labradora a mastina jménem Eclipse, který upoutal pozornost celého světa poté, co se jeho příběh o každodenní cestě do parku stal virálním. Není neobvyklé vidět psa, který jezdí veřejnou dopravou se svým majitelem. Pokud však Eclipse v autobuse minete, její majitel Jeff Young s ní nebude. Tento inteligentní pes totiž umí jezdit autobusem sám.

Přečíst
Toto je obří kočka, která hledá šťastný domov a někoho, kdo by ji miloval

Video: Tento pes cestuje každý den sám autobusem do parkuZdroj: Capture Instagram

Eclipse samozřejmě nebyla vždy tak nezávislá a soběstačná. Přesto tenhle pes jel autobusem už tolikrát, že přesně ví, kde má vystoupit. Jednou ho Jeff Young vezl do parku a při čekání na autobus si zapálil cigaretu. Autobus přijel, ale Jeffovi se zdálo, že chce nastoupit do dalšího, zatímco on dokouří.

Video: Tento pes cestuje každý den sám autobusem do parku.Zdroj: Capture Instagram

Eclipse pak neměl trpělivost čekat na svého majitele. Nastoupil a autobus odjel bez svého majitele. Jeff pak nastoupil do dalšího autobusu. Jeho pes vystoupil na správné zastávce a čekal na něj.

V okrese King, Seattle, Eclipse musí být na vodítku a řidiči veřejné dopravy mohou psy do autobusu pustit. Eclipse se však se všemi řidiči spřátelil. Mnozí cestující se navíc usmívají, když ji vidí nastupovat. Když dorazí na zastávku, černá labradorka skáče ze schodů a těší se, až si bude moci hrát v parku.

pic.twitter.com/5jQLuvgj1h

Přečtěte si více
Agresivní virus, který si vyžádal život Stiflera, desetiletého psa

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.