Accueil » Zvířata » Tento pes navštěvuje svou hospitalizovanou majitelku a pomáhá zlepšit její zdravotní stav

Tento pes navštěvuje svou hospitalizovanou majitelku a pomáhá zlepšit její zdravotní stav

Tento pes navštěvuje svou hospitalizovanou paničku a pomáhá zlepšit její zdravotní stav

Cody, osmiletý knírač, byl převezen do nemocnice, aby navštívil svou majitelku. Pacientka uvedla, že všechny bolesti, které cítila, zmizely jen tím, že viděla svého domácího mazlíčka.

Proto se jí to líbilo, po dobu 45 minut, svého psa na pokoji ve zdravotnickém zařízení. Pes ji skutečně okamžitě uklidnil po mnoha dnech strávených na lůžku a ve stresu.

„Nevím, jestli to byly emoce nebo co, ale bylo to opravdu jako potrava pro duši; anestetikum. Podle toho, co mi říká rodina, trávil čas vedle mě a díval se z okna. Vím, že tato návštěva byla pro mě i pro něj velmi dobrá. Řekl jsem mu, aby na mě počkal, a vím, že mi rozumí,“ řekl pacient.

Přečtěte si více
Video: 2 obří hadi při páření rozbili střechu domu

„Společnost domácího mazlíčka byla opravdu podpůrná. Pacient na bolest reagoval pozitivně. Doplňuje činnost léků, které dostávala v nemocnici,“ uvedla tehdy zdravotní sestra.

Podle HIC, když je člověk se svým psem.uvolňuje řadu neurotransmiterů, které mu pomáhají relaxovat. Ale také ke snížení úzkosti a k pocitu většího pohodlí.

Z tohoto důvodu zavedl zdravotnický personál terapeutickou návštěvu zvířat, aby zlepšil náladu pacienta.

Pes, který navštívil svou majitelku v nemocnici a zlepšil její zdravotní stavZdroj: Capture Instagram
Co musíte udělat, aby byl váš domácí mazlíček přijat?

Chcete-li povolit přijetí psa nebo jiného zvířete. domácího mazlíčkaJe třeba předložit veterinární osvědčení, že zvíře není nemocné. Rovněž musí být aktualizován jeho očkovací průkaz. Před přijetím by mělo být také vykoupáno a do nemocnice by mělo dorazit ve speciální kleci.

Přečtěte si více
Proč má váš pes na jazyku černou skvrnu? Odpovídá veterinář

Domácí zvířata poskytují společnost, což je pro jejich majitele jedna z nejzřetelnějších výhod.

Pro mnoho lidí, je život bez domácích zvířat téměř nepředstavitelný. Pes nebo kočka poskytují společnost, lásku a ochranu. Mohou se stát kamarády na hraní a vytvářejí jedinečné vazby mezi člověkem a zvířetem, vazby, které se stávají v životě zásadními. V dnešní společnosti pomáhá mít domácího mazlíčka mnoha lidem zvládat zvýšenou míru stresu a úzkosti.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.