Accueil » Zvířata » Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulku

Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulku

© Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulku

Když se tento pes jménem Higgins poprvé připojil k útulku, byl to malé štěně a okamžitě jsme ho přijali. Bohužel to nebude jeho věčný domov. Pro Higginse je to návrat do úkrytu.

Zřejmě jeho první domov nechal ho připoutaného k psí boudě. Byl znovu adoptován a o rok později přišel do útulku někdo s toulavým psem a byl to on, řekla výkonná ředitelka útulku Leslie Rennerová.

Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulku.

Nikdo si pro něj nepřišel, nikdo se o něj nestaral. Leslie znovu a znovu slýchával stejnou frázi, když se objevilo téma tohoto psa: „Proč ho neuspali?“ »

Přečtěte si Vysvětlení, proč kočky močí na vaše oblečení a ložní prádlo

Nejstarší obyvatelka útulku strávil většinu svého života za mřížemi psí boudy. Ale Leslie se nehodlala vzdát, dokud nenajde tohoto psa věčný domov.

A co bylo důležitější, Higgins se také nehodlal vzdát hledání domova.
Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulkuZdroj: Capture Instagram

Po tak dlouhém pobytu v útulku se potenciální osvojitelé domnívali, že s tímto psem není něco v pořádku. Proč by tam jinak rok co rok zůstával?

Pak, 2381. den tohoto psa v útulku, vstoupil Brendon Reed, 22letý mladý muž, který měl právě svůj první domov. Pak řekl: „Přišel jsem vyzvednout Higginse.“

Přečtěte si základní tipy pro péči o vašeho psa a kočku na podzim

Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulkuZdroj: Capture Instagram
Jsem tu, abych vzal Higginse domů.

Leslie byla zaskočena. Poté, co viděl Higginsovu fotku online a dozvěděl se jeho příběh, Brendon věděl, že Higgins je pro něj pes.

Byl to velmi krásný pes. Byl tak roztomilý. Nechápu, jak to nepřijali.
Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulkuZdroj: Capture Instagram

Po šesti a půl letech tento pes konečně rád spí na gauči a dívá se na televizi. Také miluje běhání na vlastní zahradě a válení se v trávě. Higgins se nyní učí, co to znamená mít otce, který ho miluje a díky kterému se každý den cítí bezpečně.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.