Accueil » Zvířata » Tento pes vyvolává na internetu rozruch kvůli způsobu, jakým sbírá odpadky.

Tento pes vyvolává na internetu rozruch kvůli způsobu, jakým sbírá odpadky.

Video : Tento pes je internetovou senzací, protože sbírá odpadky

Existují psi, kteří tančí, snaží se mluvit a dokonce vystupují při plnění úkolů, jako je hledání předmětů nebo jejich schovávání. Práce jednoho psa v Chile jako sběrače odpadků však vyvolala rozruch na sociálních sítích a přitáhla pozornost. pozornost tisíců uživatelů internetu.

Video, na kterém tento pes sbírá odpadky, se stalo virálním. sociální síť TikTok. Vskutku, Jeho každodenní prací je pomáhat obecním popelářům a doprovázet je během jejich pracovního dne.

Ve videu, je vidět, jak pes nastupuje do auta a nechává se hladit svými majiteli. Jeden z uživatelů nadšeně popisuje práci „Basureke“jak mu říkali jeho přátelé z odpadků.

Pes nosí vestu jako ostatní popeláři. předejít pracovním úrazům a bez problémů plní jejich příkazy. Starají se o něj popeláři a vozí ho sbírat odpadky do ulic města.

Basurekeho video přilákalo stovky zpráv od uživatelů, kteří jeho práci chválí.

„Tak hezký Basureke se svou vestou, díky svým přátelům“, „Basureke pracuje tvrději než někteří lidé, které znám“, „Miluji tě, chytači psů“ a „Basureke je nejroztomilejší popelář“.

Pracovní psi

Ale ne všichni psi jsou dobří na všechno. V závislosti na plemeni psa mu může být svěřen ten či onen úkol v závislosti na jeho vrozeném temperamentu a fyzických předpokladech.

Je sice pravda, že každý pes se rodí s určitými nezcizitelnými vlastnostmi, jako je skvělý smysl pro ochranu a ostrý čich, ale kromě využití svých přirozených vlastností musí být každé profesionální zvíře řádně vycvičeno, a tento proces vyžaduje odbornou péči profesionála..

Dalším případem je Gandalf, policejní pes, který prokázal svou schopnost detekovat psychoaktivní látky na jednom z prohledávaných míst a podařilo se mu zabavit 13 kilogramů nelegálních látek.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.